PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12106}

Święta w Connecticut

Christmas in Connecticut
5,9 1 336
ocen
5,9 10 1 1336
Święta w Connecticut
powrót do forum filmu Święta w Connecticut

WITAM!
POSZUKUJE TEGO FILMU! JEŚLI KTOŚ POSIADA TEN FILM TO PROSZĘ O PILNY KONTAKT
NA MAILA strajk.2311@op.pl
FILM JEST GENIALNY ALE TRUDNO DOSTĘPNY! NIGDZIE NIE MOŻNA GO DOSTAĆ Z POLSKIM LEKTOREM! POLECAM GO KAŻDEMU KTO LUBI ŚWIĄTECZNO-KOMEDIOWE KLIMATY!

ocenił(a) film na 7
tentypopcy1

Ja też poszukuje tego filmu z polskim lektorem...

tentypopcy1

Mam ten film na VHS-esie z oryginalnym polskim lektorem, ale jeszcze nie mam możliwości zgrania tego na komputer do avi i do sieci. Jak będę miał taką możliwość to wstawię i powiadomię was (na moim blogu podałem listę moich VHS-ów).

ocenił(a) film na 10
tentypopcy1

Jeśli ktoś jest zainteresowany filmem mogę go wrzucić na chomika. Mam go w postaci VHSRip w dobrej jakości.

artsusmm

witam! czy jest możliwy w inny sposób dostania od Ciebie tego filmu?!np. na płytce dvd lub cd i wysłanie go do mnie?jak coś to pisz do mnie na maila pawel.nycz.4@wp.pl bezpośrednio!!!

ocenił(a) film na 7
tentypopcy1

Sprawdźcie CDA.

ocenił(a) film na 5
tentypopcy1

Jak ktoś jeszcze szuka tego filmu to mam go w bardzo dobrej jakości z lektorem podstawionym z VHS. Film ma 6Gb i trwa 1h33min.

adamus47

najlepsze jak koleś kilkanascie lat temu nie mógł nigdzie znależć tego filmu.... i sie o nie go pyta gdzie jest,, jak autor tematu 12 lat temu.,../ a kolooo mu teraz odpisuje ze ma z na vhs . ja teraz wszystko jest w siecie w cda np oglądałem go dzisiaj, ale sredni film bez zachwytu..

ocenił(a) film na 5
konradek007

najlepsze jak jakiś koleś czyta coś i nie rozumie co czyta a potem pisze jakieś pierdoły... Oglądaj sobie dalej synek filmy z CDA na laptopiku 17 cali. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones