PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175285}
7,1 456
ocen
7,1 10 1 456
Święty Franciszek z Asyżu
powrót do forum filmu Święty Franciszek z Asyżu

Francesco

ocenił(a) film na 10

Cześć. Chciałbym załatwic sobie ten film, niewie ktos gdzie mógłbym go dostać? Mój e-maila to adii21@interia.pl Proszę piszczcie. Pozdrawiam

Adii_2

Mamma mia jak już go masz-przeslij PROSZĘ szukam także "Franciszka" Liliany cavani w doskonalej jakosci bo dysponuję przerobionym z vhs po nagraniu z TVP i przkodowaniu itd.mam także divx z wlasnymi napisami ale z kolei bez
scen ktore byly w wersji TVP itd.Chce pelny cały film z Mickey Rourke.Pytam szukam w Anglii i USA...Bede wdzieczny za wszelką pomoc.Bóg zapłać.Pokój i dobro Ave(india_kingulka@wp.pl.)

ocenił(a) film na 10
india_kingulka

Heh.. ale ten film idzie teraz w telewizji.
I część szła w zeszłą sobote oczywiscie doczekałem się na niego i sobie go nagrałem na VHS, a druga część idzie teraz w tą sobote o 14.
Pozdrawiam serdecznie ;-)

ocenił(a) film na 10
india_kingulka

aa tak między nami to Ty pytasz o jakąś inną wersje filmu o Św. Franciszku, bo reżyser to: Michele Soavi, a główny bohater to: Raoul Bova. Z Panem Bogiem ;-))))

ocenił(a) film na 10
Adii_2

Witam!!

Jesli posiadasz ten film ktory ostatnio lecial w tvp to czy jest mozliwosc w jakis sposob przegrania go od ciebie? oczywiscie za odplata... Pozdrawiam

Speedy_10

Ja mam ten film z Raoulem Bova ale nie mam do niego napisow, jesli ktos wie gdzie je mozna sciagnac bylabym wdzieczna za inf.

Adii_2

Film o św. Franciszku jest do kupienia tutaj: http://sanctus.com.pl/szczegoly/4297/sw_franciszek_dvd

Adii_2

Jeżeli chciałbyś obejrzeć to jest dostępny tu: http://www.stratosmedia.pl/oferta/franciszek.htm#oferta

Hochimasaki

"Historia Świętego Franciszka" za 20 zł? Warto :)

slava966

"Historia Świętego Franciszka" była by warta i 100zł :)

karok47

Dokładnie :) Po co ściągać z netu :) Przeciez tak fajnie wygląda półeczka usiana filmami na DVD/BR :)

blady_chris

Niektórym i 5zł na film by było szkoda, wolą ukraść.

kwarecki

Taki złodziejski naród :P A tak serio, jest jakies dziwne społeczne przyzwolenie na piractwo... Whadda Fock?

bonanza1911

No bo kradzież i ściągnięcie z neta to nie to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones