PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149917}

Święty Mikołaj to śmieć

Le Père Noël est une ordure
6,6 307
ocen
6,6 10 1 307
Święty Mikołaj to śmieć
powrót do forum filmu Święty Mikołaj to śmieć

Chciałbym podziekowaać Polsatowi ze go wyemitowało (skończył sie o 2:30) ...Chyba polubie stare francuskie filmy :D

ocenił(a) film na 10
Klocek

Fantastyczny! Trafiłem na ten film przez przypadek bo nie było go w programie. Czy w polsce wydano jakieś filmy le splendide? Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
szczepanpoprostu

Nie wiem... Ja tam też wpadłem przypadkiem na ten film ale warto było... Francuski stary humor :D:D

ocenił(a) film na 10
Klocek

ja tez trafilam przypadkiem i oglodalam 3/4, ale w 2005 roku (chyba w sylwestra) tez lecial ten film i tez na polsacie, to bylo przed lub po Amadeuszu... tak mi sie zdaje. A film wtedy tak bardzo mi sie spodobal, ze postanowilam ze zobacze go jeszcze raz... i sie udalo :) wielu filmow francuskich nie ogladalam, ale te ktore mialam przyjemnosc zobaczyc wywarly na mnie duze wrazenie :)

ocenił(a) film na 10
Klocek

ja tez trafilam przypadkiem i oglodalam 3/4, ale w 2005 roku (chyba w sylwestra) tez lecial ten film i tez na polsacie, to bylo przed lub po Amadeuszu... tak mi sie zdaje. A film wtedy tak bardzo mi sie spodobal, ze postanowilam ze zobacze go jeszcze raz... i sie udalo :) wielu filmow francuskich nie ogladalam, ale te ktore mialam przyjemnosc zobaczyc wywarly na mnie duze wrazenie :)

ocenił(a) film na 10
torensia

a zauwazyliscie ze rozpoczyna sie koleda "Bog sie rodzi" po polsku :)

ocenił(a) film na 8
torensia

Wczoraj oglądając ten film powtórnie i ku mojemu zaskoczeniu usłyszę polską kolędę :)
Wszystkim fanom dobrych francuskich komedii polecam "Un air de famille"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones