PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177}

Święty

The Saint
6,6 20 512
ocen
6,6 10 1 20512
5,1 8
ocen krytyków
Święty
powrót do forum filmu Święty

Kompletna pomyłka

użytkownik usunięty

Jak można było zrobić coś takiego na podstawie niezapomnianego serialu? Dobrzy aktorzy, sprawny reżyser, scenariusz do bani i nudny gniot jako efekt finalny. Radzę trzymać się z daleka.

użytkownik usunięty

Film jest bardzo słaby wcześniej oglądałem serial z Rogerem Moorem jak ten film zobaczyłem to jest kompletny nie wypał.

użytkownik usunięty

W sumie to nazbyt surowo oceniłem. Jako kinowa adaptacja serialu raczej nie wypadł najfortunniej, ale jako osobny film nie był też taki najgorszy. Pewne plusy można odnotować.

Każdy ocenia jak chce, i to jak mu się podoba. Lubię serial "Święty", ale dla mnie to są zupełnie odrębne historie, które tylko łączy tytuł.

ocenił(a) film na 9

Film jest bardzo dobry (lub minimum dobry). Ciągle coś się dzieje ciekawego. Dobrze grane postacie i ich wizualność. Dobrze, że tak bardzo nie sugeruję się negatywnymi ocenami i komentarzami. Często są pisane przez dziwaków, niezrównoważonych emocjonalnie, lub poszukiwaczy nudnej pseudokultury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones