PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270485}

Świadek bez pamięci

The Lookout
6,3 8 224
oceny
6,3 10 1 8224
7,3 3
oceny krytyków
Świadek bez pamięci
powrót do forum filmu Świadek bez pamięci

Dlaczego narzeczona Chrisa -Kelly(Laura Vandervoort) jemu sie ukazywała???Czy ona umarła a on widzial ducha ,czy miał zwidy ,albo jakies przebłyski pamięci???

ocenił(a) film na 8
Veronica86

Mi się wydaję że on nie chciał jej dać odejść przez poczucie winy które męczyło go od tamtej nocy , i chyba nawet dlatego gdy po raz pierwszy nawiązali rozmowę Chris zapytał "Nie jesteś już na mnie zła ?" Mam mam nadzieję że pomogłem :)

Kaem_fw

Ona nie zginęła w wypadku.W wypadku zginął jego przyjaciel i dziewczyna, którzy siedzieli na tylnym siedzeniu samochodu.Kelly przeżyła, a Chris widział ja przy lodowisku na prawdę, tylko nie miał odwagi podejść.Ta scena, w której z nią rozmawia, to owszem jego wyobrażenie. Pyta się jej w niej czy nie jest już na niego zła, ponieważ najwyraźniej po wypadku nie chciała go znać.Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 8
messalinka125

Dzięki za wyjaśnienie , PZPR.

ocenił(a) film na 5
messalinka125

Pytał się jej, czy nie jest zła bo straciła w wypadku nogę

ocenił(a) film na 6
Veronica86

w jednym momencie nawet ktoś mówił że w wypadku zgineły dwie osoby - film dobry

ocenił(a) film na 7
doggz

Mówił to sam Chris, podczas pierwszego spotkania w barze z Garym. F

ocenił(a) film na 6
Veronica86

To ja się podepnę do tematu bo nie rozumiem kilku kwestii ponieważ.
1. Kim była ta Janet? Z którą spotkał się w restauracji na początku filmu? Czemu pojawia się tylko jeden raz w filmie?
2. Dlaczego Luvlee tak nagle zniknęła? I co łączyło ją z Garym? Niby z jednej strony sypiała z Chrisem a z drugiej widać było ewidentnie w jednej scenie jak Gary ją obejmuje w oknie. NAGLE WYJEŻDŻA. Tak samo Lewis podczas rozmowy z nią coś podejrzewał i tak naprawdę nie wiadomo o co chodziło bo odpowiedzi nie dostaliśmy. Zarówno jej wątek jak i wyżej wymienionej damy zakończył się nagle bez przyczyny. W ogóle mnóstwo wątków zostało "nadgryzionych". Wszystko mieszało się ze sobą bez jakiegokolwiek sensu.
3. Dlaczego Gary kilka razy powtarzał Chrisowi "nie pamiętasz?". Ciągle wypominał mu jakieś wspomnienie? Kim on naprawdę był?

ocenił(a) film na 9
mejki

1. Janet pojawiła się po to, żeby nas widzów wprowadzić w błąd- wg mnie, że to jakaś jego dziewczyna, po chwili okazało się ze terapeutka, terapeuci nie spotykają się z pacjentami w miejscach publicznych, bo by to blokowało pacjenta przed szczera wypowiedzią- ktoś może usłyszeć, to jest wg mnie błąd, sfabularyzowanie czyichś wyobrażeń o terapii, żeby w filmie Chris wyglądał na bardziej socjalizowanego
2. Garry ją zatrudnił za kasę, żeby zbajerowała Chrissa i ten dzięki temu zmiękł i bardziej ufał Garremu, a w konsekwencji wykonał z nimi skok i dął im dostęp do banku, zniknęła, gdy kok już był pewny i już nie była potrzebna, polubiła go, jednak robiła to jako zlecenie od Garrego
3. był przestępcą po prostu, tyle ze znał Chrisa z tej samej szkoły, wg mnie nic konkretnego, raczej za każdym razem co innego, zwracał mu tym uwagę na jego brak pamięci-przecież Chris cierpiał na brak pamięci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones