PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270485}

Świadek bez pamięci

The Lookout
6,3 8 224
oceny
6,3 10 1 8224
7,3 3
oceny krytyków
Świadek bez pamięci
powrót do forum filmu Świadek bez pamięci

Oglądało się go naprawdę fatalnie, niemalże jak jakąś propagandówkę na cześć policji, a z
drugiej strony spora dawka realizmu.

ocenił(a) film na 6
Mitnaged

dokładnie, słabo zrealizowany film, ale fabuła niezła, aktorstwo, przedstawienie tematyki filmu jak najbardziej na plus, jednak gorzej z realizacją.

Mitnaged

na cześć policji? Przecież prawie przez cały film przewijał się fajtłapowaty durnowaty policjant-pączek o inteligencji pączka. To chyba raczej anty-propaganda.

ocenił(a) film na 6
Mitnaged

Ja za bardzo nie wiem jakie film ma przesłanie młody człowiek po wypadku uczy się żyć na nowo i przystosować się do nowego życia potem zostaje wciągnięty napad na bank ale przed samym końcem odzywa się w nim wątpliwość rozsądek .Ale ogólnie wyszło dość ciekawe kino spokojne momentami nudne ale miało sobie nutkę tajemniczości .6/10

ocenił(a) film na 8
Mitnaged

Podobało mi się jak wyszkolony w posługiwaniu się bronią policjant zmasakrował "przestępców". To dobitnie pokazało jak kiepski był ich pomysł,.

ocenił(a) film na 5
Mitnaged

Dosyć przeciętna produkcja, momentami zdawało mi się, że już to widziałem.

Matt223

Też miałem poczucie deja vu. Chyba naprawdę to już oglądałem, ale zapomniałem o tym filmie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones