PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31581}

Świadek oskarżenia

Witness for the Prosecution
8,2 18 672
oceny
8,2 10 1 18672
8,0 21
ocen krytyków
Świadek oskarżenia
powrót do forum filmu Świadek oskarżenia

Do czasu obejżenia tego filmu myślałem że najlepszym dramatem sądowym o zaskakującym
zakończeniu jest "Lęk pierwotny". A okazuje się że tak genialne zakończenie wymyślili już dużo
wcześniej. Czy tylko mi wydaje się że te filmy są bardzo do siebie podobne? Czy znacie jeszcze
inne dramaty sądowe w których oskarżony wykiwał swojego obrońcę?

ocenił(a) film na 8
film29

Są podobne, a wg mnie rola Nortona w tym filmie to jedna z lepszych rol jakie widziałem w życiu. W Świadku oskarżenia również jest świetne aktorstwo. Obydwa filmy są świetne i w obydwu bardzo dobre zakończenie, chociaż bardzo zaskoczył mnie Lek pierwotny, tam zakończenie powaliło mnie, a w Świadku.. jedynie bardzo zaskoczyło. Ale Świadek oskarżenia jest wg mnie o trochę lepszym filmem. Nie znam chyba innych dramatów sądowych, w których oskarżony oszukuje obrońce, ale z dramatów sadowych bardzo jeszcze lubię "Czas zabijania, "W imię ojca"" i "Dwunastu gniewnych ludzi", ale tego filmu pewnie nie trzeba nikomu przedstawiać. A z dramatów sądowych mam w planach i chce obejrzeć jeszcze:
-Ludzie honoru
-Zabić drozda
-Filadelfia
-Erin Brockovich
-I sprawiedliwość dla wszystkich
-Kto sieje wiatr
-Werdykt
-Wyrok w Norymberdze
-Zycie za życie
O w mordę, ale braki. Masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones