PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31581}

Świadek oskarżenia

Witness for the Prosecution
8,2 18 702
oceny
8,2 10 1 18702
8,0 21
ocen krytyków
Świadek oskarżenia
powrót do forum filmu Świadek oskarżenia

Musze obejrzeć. Tyle czasu się czaje na ten film, wreszcie będzie w TV, od dawna mam go w
planach, w klasyce do obejrzenia. Mam w domu 2 telewizory, jeden, na którym mam Ale Kino to jest
w pokoju rodziców i nie wiem czy obejrzę bo tam to są rodzice, mała siostra co ogląda masę bajek,
wiec mam nadzieje, ze nie będzie nikogo akurat, jak nie obejrzeć to się wkurzę, tyle się czaje an ten
film. A na drugim nie mam tego programu. A wy oglądacie? Tego samego dnia będzie również
"Podwójne ubezpieczenie". Czyli dwa bardzo dobre filmy Wilder, jedne z jego najlepszych. Jazda!!

ocenił(a) film na 9
mucka77777

Skąd do wiesz? W jaki sposób wyprzedziłeś program TV o miesiąc?

ocenił(a) film na 8
ApolloCreed_

Tak myślałem, ze pewnie ktoś się zdziwi. Na stronie Ale Kino w rubryce premiery. Stad wiem. Sa tam filmy i data, kiedy to po raz pierwszy raz następujący film będzie wyświetlany na tej stacji. Tez do tej pory nie wiedziałem o tym ale dziś wszedłem, posiedziałem chwile na stronie i odkryłem to, tylko jeszcze dokładnej godziny nie ma tam podanej.

ocenił(a) film na 10
mucka77777

Ale ten film jest dla dorosłych. Musisz zapytać się rodziców czy możesz go obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
LuBe

No jazda, a ty jesteś bolcem i zamuliłeś, w ogóle nie wiem co to ma być. Odpisałem normalnie skąd to wiem, a już jakiś pajac, musi dowalić jakąś głupią gadkę, a 18 lat skończyłem 2 miechy temu jak cie to interesuje tak bardzo, wiec spokojna głowa.

ocenił(a) film na 10
mucka77777

"No jazda, a ty jesteś bolcem i zamuliłeś......"

Haha :D

ocenił(a) film na 8
szutekk

No a jak.

ocenił(a) film na 8
mucka77777

Podwójne ubezpieczenie godz. 20-10. Świadek oskarżenia od razu po, o 22-10. Kurde, wątpię, żebym obejrzał, jeden telewizor w domu, na którym jest AleKino i do tego 6 osób w domu i mała siostra, co codziennie wieczorem tylko bajki ogląda. Nie obejrzę raczej, kurde, a szkoda.

ocenił(a) film na 10
mucka77777

przecież masz Internet. Możesz te filmy obejrzeć nawet dzisiaj skoro tak Ci zależy

ocenił(a) film na 8
LuBe

Hehe, widzisz, w tym sek, ze nie mogę. Mam bardzo starego komp,a rodzicom szkoda pieniędzy, żeby kupić nowy. Co chwila coś nie działa, itd. Nie mam głosu w kompie, mam głośniki, ale sterowników nie mam itd, a nie mogę ściągnąć nic na kompa, bo mam zwalonego strasznie. Ściąga mi się, ściąga, a nagle wyskakuje: anulowano i nie mogę nic ściągnąć, nawet piosenki. A z telewizorami tez lipa, bo na jednym mam AleKino, a an drugim nie mam. Na tym co mam jest w pokoju starszych i tam moja siostra 4 letnia ogląda co chwila bajki i nie ma bata, żebym obejrzał wieczorem ten film, bo zawsze ona siedzi a jak ja chce obejrzeć, to mnie matka wygania i przełącza. A mój komputer to jest fenomen, ściągnął mi kolega sterowniki ot zainstalować nie mogłem, nie wiem po prostu nie mogę, taki komputer, stary jest to się zrobić na nim nic nie da.

ocenił(a) film na 10
mucka77777

Pogadasz z rodzicami i siostrze kupisz jakąś słodycz albo zabawkę i film będzie Twój :) Szczególnie polecam Świadek oskarżenia bo to film, który przebił nawet filmy Hitchcocka. Podwójne ubezpieczenie też warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
LuBe

Czaje się na te dwa filmy od dawna i na wiele innych klasyków, starszych filmów, ale mowie, będzie ogromny problem, jeszcze nigdy nie udało mi się wygonić wszystkich z pokoju, żeby wolny telewizor był przy oglądaniu filmu przeze mnie wieczorem.

mucka77777

Wysiedziałam jajo ale warto było. :)

ocenił(a) film na 9
mucka77777

Wujek Gugl, jak dobrze trafisz, pokaże Ci całą stronę ludzi, którzy oferują pecety za darmo, całkiem porządne (w każdym razie filmy da się płynnie oglądać, nawet w HD). Ja raz na to przypadkiem trafiłem; już nie pamiętam co wpisałem - w każdym razie szukałem używanego PC, do kupienia. Powodzenia.
Pozdrawiam młodego miłośnika dobrych filmów. Już należysz do elity.

ocenił(a) film na 9
jak45

Wpisz "komputer za darmo" i dodaj swoje miejsce zamieszkania.

ocenił(a) film na 8
jak45

No, dzięki. Obejrzałem jednak, bardzo pozytywne odczucia po filmie. Świetne aktorstwo, bardzo dobrze wszystko pookładane, kawałek po kawałku, świetny klimat, scenariusz, świetnie pokazana cala sprawa, intryga. A tak z innej polki: krew mnie zalewa jak w kinach puszczają w maratonach co chwile horrory albo komedie, raz pokazywali Władcę pierścieni i raz hity 2012, a poza tym cały czas komedie i horrory. Mogliby pościć maraton np: top filmów Franca Capry, Wildera albo Hitchocka i wielu innych twórców wybitnych. Wg mnie brakuje takich inicjatyw. Ale wiadomo, ze nie puszcza niestety nigdy takich maratonów. Na takie coś głownie chodzą ludzie w wieku 17-21 lat, gdzie oni by poszli na klasykę, na stare filmy. Pomyśleli by sobie: co oni puszczają, jakieś nudne gówno, nie idziemy, zamulimy się. Szkoda , ze teraz 1 na kilkaset osób w młodym wieku ma pojecie o kinie, wie co jest naprawdę dobre, a nie pójście na marne horrory i jaranie się tym przez cala noc. Szkoda, szkoda. A co do filmu, naprawdę klasa. 8,5/10. Dopiero obejrzałem dwa filmy Wildera, już się nie mogę doczekać aż wnikliwie zajmę się twórczością tego twórcy, takie pozycje przede mną. JUPILLA!!!!!!

ocenił(a) film na 10
mucka77777

W czwartek o 21 na MGM będzie Szczęście Harry'ego Wildera

ocenił(a) film na 10
mucka77777

a widziałeś tę stronę http://www.teleman.pl/osoby/Billy-Wilder-1210 ;)

ocenił(a) film na 8
Fragaria

Hehe, widziałem i codziennie tam zaglądam. Ale dzięki za dobre chęci. A kanału MGM nie mam niestety.

ocenił(a) film na 10
mucka77777

A ja nie mam TCM, więc na jedno wychodzi :)

ocenił(a) film na 8
Fragaria

No dokładnie, mniej więcej tak samo dobre filmy puszczają i tak samo często. Jak miałbym wybierać albo oceniać te kanały to oceniłbym tak samo i nie wiedziałbym którego wybrać, wiec dobrze, ze mamy przynajmniej po jednym z tych, a jak ktoś ma dwa to już jest bajka.

ocenił(a) film na 10
mucka77777

był już w lipcu bodajże, mam nagrane, najpierw było Podwójne Ubezp a zaraz później to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones