PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31581}

Świadek oskarżenia

Witness for the Prosecution
8,2 18 672
oceny
8,2 10 1 18672
8,0 21
ocen krytyków
Świadek oskarżenia
powrót do forum filmu Świadek oskarżenia

...to jeden z najlepszych momentów w historii kina. 9/10.

użytkownik usunięty
dejwid_filmweb

Końcówka zbyt wymyślna.

Raczej za mało. Ten leżący sobie bezpańsko nóż - dowód w sprawie, to zarazem naciągane i takie jakieś bez finezji.

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

bez przesady... film 10/10, ale "ostatnie 10 minut to jeden z najlepszych momentów w historii kina"? to co powiesz o "dobry, zły i brzydki"? ze 100 lepszych "ostatnich 10 minut" by się znalazło":DDD

ocenił(a) film na 9
kiera288

Dlatego powiedziałem JEDEN z najlepszych momentów w historii kina, a nie NAJLEPSZY...

ocenił(a) film na 9
dejwid_filmweb

Przyznaje, że końcówka jest świetna i chciałbym więcej takich obrotów sytuacji w dramatach sądowych : )

dejwid_filmweb

Końcówka wyśmienita.

ocenił(a) film na 8
paulina00

Ogółem film świetny, a końcówka znakomita.

ocenił(a) film na 9
dejwid_filmweb

mnie zmiażdżyła :) 9/10

ocenił(a) film na 8
TomHanks

Mnie również rozwaliła, przecież tyle rzeczy co się tam wyjaśniło, taki natłok informacji w parę minut, tyle emocji, to było świetne.

ocenił(a) film na 9
mucka77777

dokładnie. Ja osobiście się tego nie spodziewałem. :)

ocenił(a) film na 9
mucka77777

rzadko się trafia an takie perełki, ale to mnie motywuje do szukania i różnych rodzajów kina.

ocenił(a) film na 8
TomHanks

Ja ostatnio własnie zacząłem oglądać stare filmy często, klasykę, bo wcześniej nie oglądałem w ogóle. Tak samo codziennie patrze w TV jakie dobre, stare filmy są. Najwięcej takich filmów puszcza TCM, MGM, CBS Europa, a rzadziej o wiele AleKino. Edusat tez dobre klasyki puszcza nawet codziennie da razy w cyklu "film z klasa" kolo 9-10 i po 20 codziennie, również dobre filmy.

ocenił(a) film na 9
mucka77777

oo, tak TCM to zbawienie dla szukającego starych-dobrych filmów kinomaniaka.

ocenił(a) film na 8
TomHanks

No, odkąd poznałem ten kanał, czyli od jakichś 6-8 miesiecy stałem się wielkim fanem TCM. Szkoda, ze nie mam MGM, bo tez świetne klasyki lecą.

ocenił(a) film na 8
dejwid_filmweb

Końcówka jest bardzo naiwna i zbyt teatralna. Zakończenie moim zdaniem zepsuło trochę film i przypomina mi zakończenie teatru telewizji w reżyserii Piwowskiego pt. Kłopoty to moja specjalność. Ale i tak film jest na wysokim poziomie ze względu na specyficzny ciepły klimat i świetne aktorstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones