PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501258}

Świadek zbrodni

Tell Me No Lies
6,5 210
ocen
6,5 10 1 210
Świadek zbrodni
powrót do forum filmu Świadek zbrodni

Świetny

ocenił(a) film na 8

Dziś obejrzałam film i muszę przyznać, że bardzo mi się podobał. Trzymał w napięciu przez cały czas, chciałam wyskoczyć do kuchni po gumę do żucia, ale jakoś nie mogłam zdobyć się na to, żeby odpuścić choć chwilę, bo w każdym momencie mogło stać się coś kluczowego :P Polecam :)

ocenił(a) film na 10
senna_2

Tak ja sie zgadzam i też polecam ;x;x ja do kuchni za to nie mogłam skoczyć po kanapkę a wieczorem mam głodawke xd A tak wgl ma ktoś ten za****sty film ?? Muszę go mieć a nie mogę go znaleść ! A szukałam już baardzo długo od wczoraj ;D Jest tam kto ?

senna_2

Mi także bardzo się spodobał. Film jest naprawdę bardzo ciekawy. Też nie mogłam się nawet na chwilę oderwać od telewizora. Bałam się tylko że nagle mama wejdzie do pokoju i powie że mam wyłączyć telewizor bo chce spać. Na szczęście oglądnęłam go w całości a wcale nie żałuję bo takich filmów jest mało. Z ogromną chęcią oglądnęłabym go po raz kolejny. Naprawdę wart obejrzenia. Polecam szczególnie dla nastolatków.

xmonikax17

Nawet nawet, aczkolwiek czegoś mi zabrakło... finału? Przyznam, że wciągnęłam się i chyba spodziewałam się czegoś innego po zakończeniu, można nyło zdecydowanie pociągnąć wątek kaset, po obejrzeniu których okazało by się, że główny winowajca ma jeszcze kilka rzeczy na sumieniu, film osiągnął punkt kulminacyjny tuż przy końcówce, niestety został szybko zgaszony napisami końcowymi i blaskiem ogniska..

ocenił(a) film na 7
LightOfHope

Niezły, też go wczoraj z ciekawością oglądałem ;)

ocenił(a) film na 10
senna_2

Czyli nikt go nie ma ?? Buuuuu będę płakać .! ;(

senna_2

Film świetny też mnie wciągnął ale chyba nie aż tak bo poszłam po kanapkę ;p

ocenił(a) film na 10
martynka921

Ten Film był naprawdę świetny! =) Obejrzałabym go sobie jeszcze raz :D Oczywiście daje 10 :>

KaroLa_O_o

Film ciekawy...ja akurat nie musiałam się odrywać od telewizora bo nie byłam głodna..:P ma go ktoś na płycie...??

ocenił(a) film na 4
SYLWIA95

Mlody gwałtowny chlopak to tego przywodca ganku ciagl myslaem co to za ganster bo dla mnie nyl poprostu cwaniak dupek który mysli ze nalezy go całowac po nogach , Jak zwykle mamy córke która kłoci sie z matką i matke która próbuje dotrzec fo córki co reżyser robi tak film by do tego doszło moze kinc ciekawe nawet nie nudne ale wedłig mnie to nie jest kino ktore by trznało napieciu 4/10

SYLWIA95

obejrze jutro i może znajdę w necie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones