PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783267}

Światła nad Phoenix

Phoenix Forgotten
5,0 1 396
ocen
5,0 10 1 1396
Światła nad Phoenix
powrót do forum filmu Światła nad Phoenix

7/10

ocenił(a) film na 7

(...) "Bliskie spotkania trzeciego stopnia", "Blair Witch Project", powstały trzy lata temu "Alien Abduction". Wszystkie te pozycje, w szerszym lub węższym zakresie, zainspirowały Justina Barbera do nakręcenia "Phoenix Forgotten". I wiecie co? Nie mam reżyserowi za złe, że nie obmyślił horroru w dwustu procentach oryginalnego. W czasach, gdy fani gatunku robią wszystko, by tylko nie docenić debiutantów za dobrze wykonaną robotę i dalej psioczyć bez opanowania, czuję dużą potrzebę pisania pozytywnych recenzji, zachowując, oczywiście, obiektywną postawę dziennikarską. "Phoenix Forgotten", na całe szczęście, jest jednym z tych indie horrorów, które z czystym sumieniem mogę polecić swoim czytelnikom. Sięgnijcie więc po tę pozycję (nota bene wyprodukowaną przez Ridleya Scotta), popłyńcie z nurtem ciekawej, płynnej historii, a podczas intensywnego finału mocno trzymajcie się fotela.

Pełna recenzja: #hisnameisdeath

ocenił(a) film na 2
MyNameIsDeath

Nie wiem jak ocenić resztę, ale z tym trzymaniem się fotela podczas finału, to i trafiłeś w sedno, a dwa nieźle popłynąłeś...
Jeden to faktycznie mocne ręce do niedźwiedziego chwytu za podłokietniki się przydadzą, bo jeśli widz wcześniej tego nie zrobił, w co wątpię, to teraz właśnie będzie chciał się zerwać z miejsca i uciekać z sali projekcyjnej ile sił w nogach, bo następuje z ekranu atak słabizny!
Dwa... cóż, masz fantazję gościu.


P.S.
Nigdy (nigdy nie powstrzymuje się od mówienia nigdy ;) nie czytam żadnych recenzji ani innych wpocin tzw. krytyków filmowych. Wole poczytać sto czy dwieście opinii zwykłych ludzi niż kogoś kto się sili za pieniądze lub aspiruje do tego grona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones