PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34885}

Światło w mroku

Shining Through
6,7 2 529
ocen
6,7 10 1 2529
Światło w mroku
powrót do forum filmu Światło w mroku

Przyznaje,to jeden z moich ulubionych filmów ,a sporo ich widziałem. Znakomity melodramat,z domieszką kina wojenno-szpiegowskiego,ze szczyptą humoru,wyśmienitym aktorstwem-jak zwykle niezawodny Michael Douglas (3-cia moja ulubiona rola tego aktora),genialny Liam Neeson,tutaj w roli drugoplanowej. Co ciekawe Nesson gra tu naziste,chwile przed występem w "Liście Shindlera". No i piękna Melania (przynajmniej w tamtym czasie) Naprawdę stworzyła wielką kreacje-inteligentnej,zakochanej,pelnej oddania,a przy tym zabawnej kobiety,w dodatku kinomanki!!! (polecam skupic uwage na scenie w klubie oficerskim-miodzio) Swietnie napisana historia (czesciowo na faktach), dobrze wyreżyserowana,ze znakomitymi zdjęciami Jana de Bonta-pozniejszego reżysera filmu "Speed" Szczerze polecam "Shining trough",na pohybel wszelkim malkontentom,szukającym dziury w calym. Takich nigdy nic nie zadowoli. Zeby docenic takie filmy,jak "Swiatlo w mroku",niestety trzeba posiadać odrobine wrażliwości.

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

P.S Przy okazji tego filmu ostatecznie po rzekonalem się, że Zlote MalinyDobrego,wbrew intencjom założycieli, to doskonały wyznacznik Dobrego Kina. Zresztą wystarczy popatrzec na historię tych nagród-niemal same dobre,bardzo dobre filmy,w tym wiele arcydzieł. Paradoksalnie Zlote Maliny są lepszym wyznacznikiem Dobrych Filmów niż Oscary.

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

oj jak ja jestem niewrażliwa, ode mnie ten film dostał zaledwie 5- :/ no i ta straszna Griffith..

ocenił(a) film na 8
Baby_Black27

Co,kto lubi

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

Sorry za literówki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones