PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12101}

Świat Wayne'a

Wayne's World
6,3 6 708
ocen
6,3 10 1 6708
6,2 5
ocen krytyków
Świat Wayne'a
powrót do forum filmu Świat Wayne'a

Nie dla wszystkich

ocenił(a) film na 10

Kluczem do docenienia tego filmu jest odpowiednia...przeszłość. To jest po prostu świetna rock'n'rollowa komedia i jesli ktos nie obraca ( lub nie obracał ) się w takiej rockowo/metalowej subkulturze , będzie to dla niego tylko "głupia komedyjka".

Dzarko

dokladnie. Ludzie nie rozumieja tego filmu, bo po prostu... nigdy nie kupili zadnej plyty Alice Coopera:)

ocenił(a) film na 7
malgorzata

Ja się obracam więc muszę szybciutko zobaczyć. Słyszeliście "House of Fire" Coopera ?

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Trudno nie słyszeć. Drugi najlepszy utwór z POISON

ocenił(a) film na 7
Dzarko

I Spark in the Dark :)

ocenił(a) film na 8
Dzarko

podpisuję się pod Twoim postem. jeżeli ktoś posiada odpowiednią przeszłość, należał do konkretnej subkultury - zrozumie film, zrozumie jego humor, lekkość i charakter. bardzo dobra pozycja (niedługo chcę obejrzeć druga część). p.o.l.e.c.a.m!

ocenił(a) film na 10
Dzarko

Widzę, że odpowiedzi się pojawiły po czterech latach ;-) Lepiej późno, niż później. Właśnie po raz setny obejrzałem Airheads. Muszę sobie Wayne'a zarzucić niedługo. Nie zapomnę spacerów po mieście z kolegą po wyjściu z kina. Głupie żarty, winko i generalnie życie jak w filmie ;-)

ocenił(a) film na 8
Dzarko

Film jest the best. Idealna komedia, śmieszna, oryginalna i mądra. Gdy oglądałem ją pierwszy raz jeszcze nie słucham rocka ani Heavy Metalu i nawet nie wiedziałem kto to jest Alice Cooper ;P Mówiąc szczerze nie skumałem jej wtedy teraz gdy ją obejrzał jeszcze raz olśnienie, jak tu założyciel komentarza pisał pomogło mi w jej zrozumienie moje zamiłowanie do tego rodzaju muzyki i obracanie się takich kręgach subkultury. PS Alice Cooper rządzi !!!! :D

ocenił(a) film na 10
Freddy_3

No dokładnie. Jest tu tyle smaczków dla fana, że ktoś, kto nie lubi muzyki nie polubi także filmu ;-)

Dzarko

Alicja Kuper chodziła ze mną do szkoły.

Dzarko

haha ja się obracam w takim środowisku i znam oraz lubię taką muzykę a jednak film jest dla mnie przygłupawy :) Alice Cooper był jedynym fajnym 'momentem' filmu. Reszta takie sobie głupoty.. Nie umywa się do pozycji typu Spinal Tap!

ocenił(a) film na 10
Alda

Nie jestem w stanie tego filmu obejrzeć. Nie wiem, może by mi się spodobał, ale dwa razy próbowałem i wyłączałem.

ocenił(a) film na 9
Dzarko

A ja się nie obracam, a i tak film wymiata. To dołożenie na siłę przymusu obracania się w tej kulturze jest niepotrzebne przecież to jest extra komedia.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Z pewnością wyjątki się zdarzają, ale generalnie podoba się raczej fanom muzyki z filmu...

ocenił(a) film na 9
Dzarko

Pierwsza piosenka jest świetna:D

Dzarko

Stara Twoja wypowiedź , ale się odniosę.

Metalu słucham od ok. 1987 roku, a lżejszego rocka w różnych odmianach trochę później. Ale ten film mnie nie śmieszy. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones