PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97962}

Świat oszalał

World Gone Wild
5,4 236
ocen
5,4 10 1 236
Świat oszalał
powrót do forum filmu Świat oszalał

Fabuła dosyć głupia bo na spokojną mieścinę gdzieś pośrodku pustyni napada jakaś sekta złoczyńców przebranych w białe stroje, którzy mieli swojego "wodza". Tym razem w filmie o dziwo nie chodzi o to aby ukraść jak najwięcej benzyny lecz o to aby ukraść wodę do picia. Natomiast paliwa tutaj nikomu nie brakuje, wszyscy jeżdżą ochoczo na motorkach i innych ciężarówkach lub w czołgach! Fabuła zatem podobna do "Mad Max 3" gdzie też szukali wody, natomiast baza tych pokojowych ludzi na pustyni, którą ogrodzili starymi wrakami samochodów, jest podobna do tej z "Mad Max 2". Można się tylko domyślać, że twórcy tego filmu zgapili nieco z dwóch części "Mad Maxa"...
Ogólnie przez cały film nie dzieje się zbyt wiele ciekawych rzeczy. Rozwalił mnie pomysł z tym, że dzieciaki mieli szkołę w autobusie i uczyli się z czterech byle jakich książek.
Krwawo też tu nie było i poza kilkoma lekkimi scenami gdzie była jakaś rozlana krew, to były dwie ostrzejsze: pierwsza to scena jak na początku filmu jeden koleś rzuca kołpakiem od koła samochodowego i przecina szyję przeciwnikowi, oraz druga scena - pod koniec filmu - gdzie ten alkoholik wbija rozbitą butelkę w szyję jednego z przeciwników. Końcowe dwie walki dobrych ze złymi były nudne i ugrzecznione...
Z ciekawych aktorów zagrali tutaj Michael Pare (w głównej i najciekawszej roli), Anthony James - znany z różnych epizodów oraz Catherine Mary Stewart, która jednak lepiej zagrała w "Noc komety" niż tutaj.
Ogólnie jestem zawiedziony tym filmem. Liczyłem na coś duuuuużo lepszego. Oceniam na 4/10 - czyli poniżej oczekiwań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones