PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243287}
6,8 286
ocen
6,8 10 1 286
Świat smoków: fantazja ożywiona
powrót do forum filmu Świat smoków: fantazja ożywiona

wiem że moje pytanie może się wam wydać dziwne, ale jak to w końcu było? czy oni naprawdę znaleźli zamrożonego smoka? czy te dowody były prawdziwe? czy ten film jest tylko i wyłącznie fikcją?

ennoir

To wszystko fikcja... Ale film jest na tyle dobrze zrobiony, że można się nabrać ;)

abar25

Tym bardziej, że tą fikcję sygnowało Discovery, czyli stacja odpowiedzialna za produkcję filmów i seriali dokumentalnych, a "gadające głowy" nie tłumaczyły na podstawie czego tworzyli swoją wizję (jak to było w znacznie lepszej "Dzikiej przyszłości"), tylko starały się widzów do tego fałszu przekonać.

Mam wrażenie, że po świetnych "Wędrówkach z dinozaurami" niektórym stacjom dokumentalnym za przeproszeniem odbiło.

abar25

Widać od razu, że wyreżyserowane, aktorzy strasznie sztuczni.

ennoir

Oczywiście że to fikcja od początku do końca. Rozsądek podpowiada że doniesienia z dawnych czasów mogły być doniesieniami o różnych pozostałych dinozaurach.
Jedyne na plus to jak obmyślili proces ziania ogniem.

Ciekawie jest obserwować że ludzie którzy nie obejrzeli tego filmu uważnie od pierwszej minuty uznali go za prawdziwy... idiotów nie brakuje ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones