PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654022}

Świat w płomieniach

White House Down
6,4 60 172
oceny
6,4 10 1 60172
5,2 14
ocen krytyków
Świat w płomieniach
powrót do forum filmu Świat w płomieniach

Można sie rozerwać i pośmiać, film dobrze nagrany, jest konkretna rozrywka. OCzywiście kompletnie bez sensu i z tak absurdalnymi sytuacjami,że momentami naprawdę szczęka opada (dla nie hitem nr 1 była dwunastolatka machająca flagą do myśliwców, kto oglądał wie o co chodzi:):),ale to nie ma znaczenia. Trzeba nastawić się jak do bajki, amerykańskiej bajki, a spokojnie da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
Ivan_The_Maskarator

idealne podsumowanie. Film taki sobie, ale z niewiadomych względów podoba się publiczności. A jeszcze jedynym wielkim absurdem był sam fakt ataku na Biały Dom

ocenił(a) film na 7
Ivan_The_Maskarator

Zgadzam się i potwierdzam a, że ubawiłem się setnie szczodrą ręką dam o ząbek więcej niż Wy tzn. 7.

ocenił(a) film na 6
Ivan_The_Maskarator

Potwierdzam i nie zaprzeczam ! Niektóre sytuacje bądź zachowania głównych bohaterów bezsensowne i absurdale. Mnie osobiści przypomniała się "Szklana pułapka" i akcje w wieżowcu Nakatomi lub na lotnisku w Los Angeles.

ocenił(a) film na 7
Ivan_The_Maskarator

No tak flaga była ciosem poniżej pasa.
God bless America!

ocenił(a) film na 6
Ivan_The_Maskarator

Mój były kwitował takie filmy hasłem "2/10, zajebisty" :D W sensie, że film zrobiony czysto dla rozrywki, dla akcji, dla wybuchów, ze szczątkową fabułą, będącą tylko pretekstem dla całej akcji wokół :D Faktycznie dobrze się oglądało, jeśli nie nastawiało się na coś więcej, niż film w stu procentach rozrywkowy.

Ivan_The_Maskarator

Dla mnie największy absurd to wtedy gdy pod koniec ten od ochrony wklepuje kody i glowice się uzbrajają i odpalają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones