PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110323}

Świat według Bundych - Spotkanie po latach

Married... with Children Reunion
7,2 6 475
ocen
7,2 10 1 6475
Świat według Bundych Spotkanie po latach
powrót do forum filmu Świat według Bundych - Spotkanie po latach

Miernota 4/10

ocenił(a) film na 4

Zamiast konkretnej dawki jakichś wspomnień, rozmów i rozważań aktorów z serialu, dostajemy zbitkę starych gagów wyjętych z kontekstu i parę ogólnikowych wniosków o serialu.Kilka tych ciekawych żartów i wspominek nie ratuje sytuacji.
11 lat ich wspólnej pracy na planie bardzo wyjątkowej produkcji tv, 262 odcinki i tylko tyle podsumowania?
Rozczarowujące, co nie zmienia faktu, że i tak miło ich zobaczyć "po latach".
4+/10

Muszrom

jestem tego samego zdania. za dużo fragmentów z serialu. powinno być więcej ciekawostek, opowieści aktorów i wspomnień.

ocenił(a) film na 3
makintosz

Podtrzymuję. Bardzo słabe. To coś na wzór wstawki w Faktach TVN-u. Na zasadzie "to fajny serial, fajnie się bawiłem". Jak ktoś jest fanem, to niczego nowego (lub choćby nawet "ciekawego" się nie dowie). Szkoda czasu i nawet miejsca na "tytuł" w filmografii.

siegel21

Niestety muszę się z wami zgodzić. Mogliby chociaż pokazać nieudane sceny czy coś takiego. Refleksje aktorów bardzo płyciutkie- mówili to co wszyscy dobrze wiemy...

ocenił(a) film na 5
Muszrom

Niestety, ja też się zgodzę. Serial jest fantastyczny ale ten pół dokument ... szkoda słów. Jest za krótko , za mało konkretów, pozostawia niedosyt i przywołuje nostalgię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones