PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110323}

Świat według Bundych - Spotkanie po latach

Married... with Children Reunion
7,2 6 474
oceny
7,2 10 1 6474
Świat według Bundych Spotkanie po latach
powrót do forum filmu Świat według Bundych - Spotkanie po latach

Wow. Nikt nic nie napisał. Także czuję się zobowiązany przerwać to milczenie. I jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Jeśli chodzi o całą serię "bundych" to oczywiście wielkie brawa i tu ocena jest oczywiście 10/10 ale jeżeli chodzi o "Married... witch Children Reunion", cóż ..... ocena to: 10/10 !! A ile myśleliście?? Można sie nieźle ubawić przy tym odcinku. Wszystkie najlepsze akcje w jednym odcinku. Także "let's cook" - Al Bundy. aha i jeszcze jedno. "My mężczyźni mamy boskie prawo oglądać sport i różne świństwa" - Al Bundy. Czyż to nie jest geniusz??

Moja ocena 10/10.

Ctulhu

Al jest zajebisty, "Świat..." to jeden z moich ulubionych seriali

Ctulhu

Po obejrzeniu "Reunion" byłem zdołowany przez 2 dni. To przykre, że nie powstaną już nowe odcinki.

ocenił(a) film na 8
Ctulhu

miło tak sobie powspominac tylko szkoda ze to już koniec. Na tym serialu ukształtowałem swoje poczucie humoru hehe;-) jest po prostu zaj.... Posiadam wszystkie sezony i oglądałem je już 4 razy ;]

cenkus

Odemnie także 10/10. Całe "Married ..." is the best! Ten serial to dla mnie wyznacznik dla innych seriali z tego gatunku. Postać Al'a to wg mnie geniusz nie tylko aktora (wiadomo którego)ale i przede wszystkim scenarzystów.
(cyt. cenkus)
"Na tym serialu ukształtowałem swoje poczucie humoru" - 200% w moim przypadku.
Odkąd puścili ten serial w Polsce, oglądam ten serial ciągle i wciąż, bo mnie śmieszy nadal, choć niektóre epizody oglądałem po 10 razy.(i oby tak till the death).

Do Ctulhu:
Mógłbyś podać gdzie można znaleść te dwa ostatnie tytuły które podałeś.
Byłbym wdzięczny.

Pozdro 4 all.

ocenił(a) film na 8
Forest128

chodzi Ci o cytaty, z jakiego odcinka one są ??? Bo napisałeś tytuły, wiec nie za bardzo wiem o co Ci chodzi.

Ctulhu

Ok, nie skojarzyłem że Let's cook to też cytat, a Reunion właśnie obejrzałem -> jak ktoś nie oglądał serialu to ten film do tego zachęca.

Forest128

Arcydzieło i tyle. Lepszego serialu komediowego nie ma i nie będzie. Niech Polsat po wyemitowaniu wszystkich odcinków zrobi to jeszcze raz od początku :)

makintosz

po co jak na you tubie masz chyba wszystkie sezony:P

shultz_2

Wolę oglądać na 28 calowym TV niż siedzieć przed komputerem na Youtube. Poza tym to nieaktualne, bo w TV Okey Seriale Amercom wydaje Bundych na DVD. Polsat będzie mnie mógł cmoknąć.

cenkus

A masz moze mozliwosc wyslania mi wszystkich sezonow "Bundych" ?? Byłbym Ci niezmiernie wdzieczny :)
Odesłałbym Ci browarka :)
Jak cos to wyslij mi wiadomosc :)

miastek

miastek, ŚWB jest wydawany na DVD w TV Okey Seriale przez Polskie Media Amercom, co tydzień w piątek jest dostępny nowy numer (2 lutego wyszedł właśnie 9) Możesz zaległe wyłapywać na allegro http://www.allegro.pl/search.php?string=%C5%9Bwiat+wed%C5%82ug+bundych&from_show cat=1&category=20658&country=1 i kupować następne w kiosku, a jeśli nie chcesz się w to bawić, to proponuję skorzystać z usług pana aceyalone'a

gg: 2859805
email: deeno1@interia.pl

makintosz

mam pytanie gdzie moge obejżeć odcinek Reunion??

oizo_pl_pl

W wersji oryginalnej znajdziesz bez problemu w necie. Reunion chyba w Polsacie nie był emitowany (w każdym razie ja nie widziałem), więc nie ma wersji z lektorem. Nie ma też nigdzie polskich ani nawet angielskich napisów dla niesłyszących. Z moich obliczeń wynika, że Amercom wyda ten odcinek i sądzę, że będzie na ostatniej płycie.

ocenił(a) film na 7
makintosz

http://www.youtube.com/watch?v=F3gIcSPA1F0 z lektorem

oizo_pl_pl

http://tehparadox.com/forum/f73/married-children-complete-season-1-2-3-4-5-6-7-8 -9-10-11-a-461620/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones