PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765842}

Żółte kwiaty na zielonej trawie

Tôi thay hoa vàng trên co xanh
6,8 368
ocen
6,8 10 1 368
Żółte kwiaty na zielonej trawie
powrót do forum filmu Żółte kwiaty na zielonej trawie

Nie spodziewałem się tak dobrego filmu. Polecam każdemu ciekawemu świata.

ocenił(a) film na 10
ARBITER31

Ja oglądałam jednym tchem, nie mogąc oderwać wzroku od tego pięknego filmu, jest magiczny, wzruszający i ta muzyka, poezja dla uszu.

ocenił(a) film na 10
ewelina_m

Zgadzam się w 100% z przedmówczynią

ocenił(a) film na 4
ARBITER31

Gruuuba przesada. Kino dziecięce w realiach wietnamskich z inklinacjami do poetyzowania świata. Tylko dla grzecznych dzieci.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Bynajmniej. Świetne kino dla całej rodziny.

ocenił(a) film na 4
fredaser

Mówisz, dla całej rodziny? Może i masz rację, biorąc pod uwagę, że największa szybkość eskadry jest szybkością najwolniejszego samolotu...

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Aha, to bardzo ciekawe. Po prostu bardzo nie lubię takiego generalizowania, które Pan przedstawił powyżej. I chciałem wyrazić swoje zdanie, ale po Pana ripoście wnoszę, że nie warto było.

ocenił(a) film na 4
fredaser

Jeśli uraziłem, przepraszam. Dla mnie ten film jest słabiutki, więc - faktycznie - nie mamy punktu zaczepienia.

ocenił(a) film na 8
Krzypur

Nie ma sprawy.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

"tylko dla grzecznych dzieci"
cóż za farmazony...
faktem jest, że nie jest to film dla bezmyślnych dzieciaków/ludzi... pewnie to chciałeś powiedzieć... ;)
kadry i świeżość - niesamowita

ocenił(a) film na 2
ARBITER31

Nie wiem, co wy zobaczyliście w tym filmie, bo ja kompletnie nic, oprócz przygłupiego starszego brata, którego zachowanie od początku jest nieracjonalne, a później jest tylko gorzej. Co w tym odkrywczego? Że głupole są wszędzie, nawet w Wietnamie?

ocenił(a) film na 7
Piotr_Brodzik

Czy ktoś z was ma napisy do tego filmu PL albo ANG i byłby tak miły i wysłał linka lub na maila? (jestem_tru@wp,.pl)

Piotr_Brodzik

Piotr_Brodzik Pan dyktator? "JA" nie lubię czegoś to wszyscuy muszą też nie lubić. Debilizm do kwadratu. Zastanów się chłopie nad sobą i idź się wyspowiadać bo jestś kompletnie nieprzystosowany do życia w społeczeństwie.

ARBITER31

Film dla ludzi z empatią, w tych czasach to cecha bohaterska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones