PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12036}

Żółtodziób

The Rookie
6,9 19 667
ocen
6,9 10 1 19667
5,6 5
ocen krytyków
Żółtodziób
powrót do forum filmu Żółtodziób

Komedia????

ocenił(a) film na 9

Nie wydaje mi się żeby była to komedia... Moim zdaniem oprócz słowa "zboczek" powiedzianego w dość śmieznym konteksćie nie ma tu wątków komediowych...

ocenił(a) film na 7
Los_Wariatos

zapomniałeś o żartach na początku i na końcu filmu, czyli:

-jest bardzo utalentowany.
-to dlaczego przypiął odznakę do góry nogami.

i dalsze żarty kolegów z komisariatu.

tekst:

-Mercedesy to faktycznie wytrzymałe samochody.

-wiesz kto jest prawdziwym zbrodniarzem? ten kto tak zeszpecił ten wóz, lakiernikowi powinno urwać się dupę.

i jeszcze jakieś takie różne nazbierało by się trochę komediowych może nie wątków ale bardziej dialogów.

ocenił(a) film na 8
Zuy_pan_muzgodestroktor

Oczywiście komediowa (moim zdaniem) jest też scena, kiedy Pulovski jest "ujeżdżany" przez tę młodą kobietę i fakt, że to się później nagrało.

BTW: Dzięki tej scenie przypomniałem sobie, że ten film chyba kiedyś już oglądałem.

ocenił(a) film na 7
underground73

bo cytując Pulovskiego jesteś "Zboczek" :)

ocenił(a) film na 9
Zuy_pan_muzgodestroktor

Moim zdaniem to za mało na KOMEDIĘ kryminalną. Spójrzcie na przykład na "Zabójczą broń"... Tam jest o wiele więcej wątków komediowych i to już można nazwać komedią. W "Żółtodziobie" jest mniej więcej tyle samo komedii co i w "Brudnym Harrym", a ten nie dostał miana komedii kryminalnej... :)

ocenił(a) film na 8
Los_Wariatos

a Teksty typu : "Nie powinienem cie rozwalić z conajmniej 100 powodów.. Ale jakoś żadnego nie pamiętam BANG! " :)

ocenił(a) film na 7
Konrii3

z tymi 100 powodami to chodziło chyba o rzucenie palenia prze Pulovskiego :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones