PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12036}

Żółtodziób

The Rookie
6,9 19 672
oceny
6,9 10 1 19672
5,6 5
ocen krytyków
Żółtodziób
powrót do forum filmu Żółtodziób

Nuda

ocenił(a) film na 5

Oj sporo się zawiodłem na tym filmie. Pamiętam, że kilka lat temu oglądałem niektóre sceny w telewizji, dlatego też postanowiłem sobie odświeżyć tą produkcję. Ale niestety film jest dość średni. Największym problemem jest nuda. Przez całe 2 godziny mało co się dzieje. Fabuła skupia się na jednym i tym samym od początku - na dorwaniu Raula Julii, który jakimś wielkim przeciwnikiem, czy karateką nie jest, dlatego wypadł tu również przeciętnie. Clint Eastwood to już nie Brudny Harry tylko stary dziad, który g ówno pokazał w tym filmie. Jedynie młody Charlie Sheen dobrze tu zagrał i było parę dobrych scen z jego udziałem np. jak zrobił rozwałkę w barze, czy wjechał motorem do domu. W ogóle ten film to bardziej kryminał niż film akcji, sensacyjny, czy buddy-cop. Zabrakło tu ciętych tekstów, klimatycznej muzyki, strzelanin, humoru. Wszystko to wyszło niestety średnio. 5/10

Hubert7671

Dokładnie, niestety to nie to samo co w serii Brudny Harry. Poza tym dodatkowo odrzucała pod koniec brutalność aktorów gdy zabili uciekinierów, na oczach mnóstwa świadków, bezpośrednie strzały w głowę po unieruchomieniu/obezwładnieniu. Po takiej egzekucji idzie się do więzienia, a nie dostaje awans, przez co fabuła traci na wiarygodności.

Hubert7671

Brakuje strzelanin i akcji?... Chyba przespałeś pół filmu.
Przez 2 godziny mieli tylko strzelać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones