PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12036}

Żółtodziób

The Rookie
6,9 19 672
oceny
6,9 10 1 19672
5,6 5
ocen krytyków
Żółtodziób
powrót do forum filmu Żółtodziób

Tym razem Clint Eastwood zawiódł na całej linii, reżyserując tę kliszową i nie angażującą emocji sensacyjkę.

eon_blue

Klisza na kliszy, do tego Raul Julia to taki typowy germaniec... i do tego obity przez Polaka:) i za to dałem całe 5/10

ocenił(a) film na 10
eon_blue

Rety znowu trzeba sie powtarzac, wez zdejmij usmolone dekle ze swoich slepiow bo chyba filmu nie widziales. Twoja wypowiedz jest przykladem ze nie powinienes sie brac za komentowanie dobrych filmow.
To mialo byc kino rozrywkowe i takie bylo, emocji dostarczaja inne filmy Clinta, z takim wlasnie przeznaczeniem.
Rozumiesz dzieciaku co to jest kino sensacyjne? wiec wypad z takimi durnymi komentami.

black_bastard

Powinieneś jeszcze odesłać mnie do odpowiedniego dla mnie reoertuaru, najlepiej 'American Pie'. Chociaż sorry, to pewnie też "dobry" film.

black_bastard

Mnie ten film jakoś nie rozerwał. Raczej znudził i zirytował. Słaby nawet jak na tamte czasy, gdy takie produkcje królowały.

ocenił(a) film na 6
eon_blue

Byl, ok, ale nic wiecej. powinno byc 5, lecz za niekonwencjonalna scene
erotyczna daje mu 6/10.

ocenił(a) film na 7
osoba_z_poludnia

Duży potencjał...Świetna obsada, widać też, że niemały budżet (na scenach akcji nie oszczędzano).
Dużo momentów dobrych (ciętych ripost, efektownych scen), ale też nie brakowało przerysowanych scen (samolot który deptał im po piętach). Chwilami miałem wrażenie, że to pastisz, prześmiewcza konwencja. Zbyt wiele scen i postaci "namalowanych" grubą kreską. Przesadnie to wszystko wyszło, niepotrzebnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones