PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486823}

Żądza śmierci

Driven to Kill
5,8 4 405
ocen
5,8 10 1 4405
Żądza śmierci
powrót do forum filmu Żądza śmierci

A jednak potrafi...

ocenił(a) film na 8

Ostatnim filmem Seagala któy trzymal poziom byla Bestia.. Chociaz nawet ona byla slabsza.. W roku 2001 zaczal robic gorsze filmy a po 2003 straszne klapy.. W 2009 zrobil protektora który trafil do kina... Żadza smierci to naprawde dobry film który trzyma nawet na róni ze starymi..

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Zgadzam się z tobą, Stefan od 2009 roku trzyma naprawdę dobry poziom. Najgorzej było tak jak mówisz po Bestii (2002-2008).

ocenił(a) film na 8

Nie - Bestia jeszcze byla do zniesienia.. od 2003 do 2009... W sumie naprzeciw ciemnosci bylo badziewiem najgorszym w karierze Seagala a bylo z 2009 r.

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Sory miało być po 2003, Bestia jest dobrym filmem (7/10).

ocenił(a) film na 8

A no nie byla zla.. Styl inny niz w innych seagalowcach.. ale po bestii bylo Czas zemsty i cudzoziemiec....

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Czas zemsty i Cudzoziemiec bez komentarza..

ocenił(a) film na 8

Ogólnie wszystkie filmy od bestii do sprawiedliwosci ulicy sa na 4, 5/10... Sprawiedliwosc ulicy na 7/10 ocenilem.. Póxniej pare na 6/10 z 2008 r... Protektor i Zadza smierci na 8/10

Naprzeciw ciemnosci na 3/10

Takiego syfu jak ten film nigdzie nie ma..

użytkownik usunięty
Al_Bundy

Każdy aktor ma swoje lata słabości więc wybaczam :)

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

Wreszcie coś ci sie spodobało marudo

Al_Bundy

Bestia to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem :D

ocenił(a) film na 8
mejbirdus

Mozliwe, ale najlepszy z filmow seagala miedzy 2003 a 2009.

Al_Bundy

"W Odwecie za śmierć" i "Maczeta" to w miare dobre filmy. Tyle, że to już 2010 rok :D

ocenił(a) film na 9
Al_Bundy

Jak dla mnie najlepsze filmy Seagal'a po 2000 to: "Wpół do śmierci", "Bestia","Gara o Zycie","Żądza śmierci"," "Protektor", a reszta to filmy z jego dublerem. 1 złota malina, i 5 nominacji wynik stevena , 8 wygranych, 21 naminacji do złotej maliny a to wynik Sylvestra, wg. mnie to jest nie uczciwe, że naprawdę dobry aktor, który nie używa dublerów, kaskaderów, itp ma więcej złotych ,malin niż aktor który zagrał tylko w paru dobrych filmach.

ocenił(a) film na 8
Michael_Jackson

Nie tylko to sie liczy, zreszta kto by ocenial filmy wideo...

Zreszta niezbyt licza sie dla mnie nagrody rozdawane przez starych Żydów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones