PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486823}

Żądza śmierci

Driven to Kill
5,8 4 405
ocen
5,8 10 1 4405
Żądza śmierci
powrót do forum filmu Żądza śmierci

paczkowaty seagal kontra ruska mafia.wiadomo zabili mu byla zone ,zabili prawie corke wiec co mu pozostaje -oczywiscie zemsta .sam w pojedynke rozprawia sie z mafia wszystkich leje po pysku choc nadwaga nie pozwala mu na wiele.strzela z kalacha na osiedlu jakby byl poza prawem a polcja co, nic nie moze mu udowodnic.piepszy cos po rusku po co nie wiem do dzis .ogolnie nie do ogladania.

paszadian

Żal mi takich ludzi jak TY i ich wypowiedzi....... Skoro się nie znasz to na c.h.u.j. się wypowiadasz,

ak12344

Niestety on ma rację, film z Seagalem są bardzo schematyczne. Początek filmu, sielanka, Steven z rodzinką lub w innej przytulnej sytuacji, potem wpadają bardzo źli i groźni ludzie (zazwyczaj jacyś pseudo aktorzy-kaskaderzy). Potem zaczyna się mordercza walka, mordobicia, strzelaniny, gorźny wyraz twarzy Stefcia. Stefcio tez macha szybko łapkami i bije się w stylu małego kociaka.

sceptyk

"Niestety on ma rację, film z Seagalem są bardzo schematyczne. Początek filmu, sielanka, Steven z rodzinką lub w innej przytulnej sytuacji, potem wpadają bardzo źli i groźni ludzie (zazwyczaj jacyś pseudo aktorzy-kaskaderzy). Potem zaczyna się mordercza walka, mordobicia, strzelaniny, gorźny wyraz twarzy Stefcia. Stefcio tez macha szybko łapkami i bije się w stylu małego kociaka. "

I właśnie to lubie. Jak mam ochotę na coś takiego, ale nie chce w kółko oglądać tego samego filmu, to wiem że filmów z Seagalem jest od wyboru do koloru :)

ocenił(a) film na 8
ak12344

Racja paszadian cwel

ocenił(a) film na 2
ak12344

Dlaczego żal Ci takich ludzi? Koleś pisze najprawdziwszą z prawd, a Ty nie potrafisz tego godnie zaakceptować, bo nie jest to zgodne z Twoją opinią czy jak?
Ogólnie film jest jedną wielką żenadą. Szanuję i rozumiem za to tych ,którym się on i inne z Seagalem podobają, ale w uszanujcie tych, którym się to ''nie widzi'' ok.

ocenił(a) film na 8
paszadian

wypij wodę bo chyba cie główka boli
Jakis niedorobiony małolat sie wypowiada

paszadian

Film średni, jak wszystkie ostatnio z Seagalem. Ogólnie chyba skończył się jako aktor. Szkoda czasu.

paszadian

Słabo. Choreografia walk tragiczna, szczególnie jak walczył na noże w nocnym klubie...

ocenił(a) film na 5
paszadian

no niestety zgadzam się, fajne filmy z tym panem już się daaawno temu skończyły, Seagal przytył a za każdym razem ten sam schemat w filmie..........

ocenił(a) film na 4
i_disappear

opowiedziales caly film! mogles powiedziec ze spojler bo tak to zdradziles wszystkie tajemnice i zwroty akcji
a tak serio to wystarczy popatrzec na opis i juz jest jasne jak bedzie wygladal caly film
to juz bylo setki razy tylko tym razem jest troche gorzej zrobione niz w poprzednich filmach z seagalem
ale chyba o to chodzi, fani poprostu chca po raz enty zobaczyc to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones