PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12109}

Żar ciała

Body Heat
7,0 3 239
ocen
7,0 10 1 3239
6,9 7
ocen krytyków
Żar ciała
powrót do forum filmu Żar ciała

że z tej rozmowy końcowej Neda wynika, że Matty zabiła Mary i ukryla jej ciało w hangarze? ale jak spowodowała wybuch?
No i to ona mu później wysłała ta broszurę gdzie jest napisane że nazywa się Marry Ann? trochę nieścisłości mi sie tam widzi ale film trzyma nawet w napięciu

ocenił(a) film na 8
ukafek

Co do tego wybuchu, to Ned rozmawiał wcześniej z Teddym (Rourke) i ten powiedział mu, że Matty pytała o drugą bombę i możliwość opóźnienia wybuchu, tak więc chyba tak to załatwiła. Bomba miała opóźniony zapłon po prostu. Matty wiedziała, że Ned jej już nie ufa i nie otworzy tych drzwi.
A broszurę to raczej on zamówił, chciał mieć jakiś dowód na poparcie swojej tezy o tym, że Matty to tak naprawdę Mary Ann i przypomniał sobie rozmowę o jej przeszłości (ukończenie szkoły).

ocenił(a) film na 4
kRis

a z kim na koniec głowna bohaterka lezy na plaży? to jakiś amant?

ocenił(a) film na 8
astok0

Ło panie, po tylu latach to takich szczegółów się nie pamięta...

ocenił(a) film na 4
kRis

faktycznie, nie zwrocilem uwagi na date Twojego posta.Ta kobieta na koncu byla na plaży i obok niej jakiś facet siedział, pokazali ułamek głowy, celowo by sie domyślać z kim ona została

ocenił(a) film na 7
astok0

Na tej plaży to jakiś random, chodziło tylko o symbolikę - świetnie odegrała wielką miłość, a chwilę później z nowym przydupasem przepija fortunę. Jednakowoż jej wyraz twarzy nie wskazywał ani na szczęście, ani na radość, ani na ulgę i to nie było przypadkowe zamknięcie.

ocenił(a) film na 4
PanKot

Ok tak należy więc to rozumieć zgadzam się, dzięki

ocenił(a) film na 6
kRis

Matty zabiła Mary Ann czyli w rzeczywistości Mary Ann zabiła Matty i schowała ciało w hangarze. Proszę mi napisać co było dalej - po co opóżniony zapłon? Czy po to żeby weszła do hangaru i bezpiecznie wyszła drugim wyjściem? Masakra z tymi filmami a zazwyczaj umiem przewidzieć zakończenie.

ocenił(a) film na 8
felicytas

Pani kochana, ja ten film oglądałem 5 lat temu. Tak więc tego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones