PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106307}

Żart

Žert
6,8 752
oceny
6,8 10 1 752
7,3 3
oceny krytyków
Żart
powrót do forum filmu Żart

Obejrzałem niedawno ten film - bardzo mi się podobał. Można rzec czeski film, ale nie w ich ulubionej tonacji "słodko-gorzkiej", tylko bardziej w stronę gorzkiej... Niestety, nie czytałem książki - a chciałbym porównać z filmem.

ocenił(a) film na 8
Eskimo

Ja też mam zamiar sięgnąć po książkę - dobra historia to dla mnie największy plus tego filmu.

ocenił(a) film na 7
capri

Tak tak, a nawet polecam najpierw przeczytać książkę (jak zawsze). Kundera ma świetny warsztat pisarski, a książkę napisał z świetnie wykorzystaną, misternie ułożoną fabułą. I pokłony dla filmu, że ta misterna fabuła została w pełni oddana!

A co do autora książki, to polecam przede wszystkim "Nieznośną lekkość bytu".

ocenił(a) film na 8
Eskimo

Ja odwrotnie- książkę przeczytałam, lecz filmu nie miałam okazji obejrzeć. Nigdzie nie potrafię go odnaleźć, a po tak pochlebnych opiniach mam wielką ochotę go obejrzeć! W jaki sposób mogłabym go zdobyć?

Cyjanopan

książka oczywiście lepsza, ale film mimo wszystko rewelacyjny! polecam nie tylko miłośnikom Kundery!

aariciaa

skad moge pobrac ten film

ocenił(a) film na 9
olasza

Świetny film. Uwielbiam czeskie kino !

Eskimo

przeczytałem książkę ale chciałbym zobaczyć film niestety jakoś nie mogę go zdobyć w zamian służę książką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones