PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853563}
7,3 18 721
ocen
7,3 10 1 18721
7,0 39
ocen krytyków
Żeby nie było śladów
powrót do forum filmu Żeby nie było śladów

Mam nadzieję, że będzie to 100% odzwierciedlenie tego, co się faktycznie działo. Można było dostać generalnie za nic. Milicja nie miała żadnych oporów. Nie wiedzieli czyim Przemek był synem? Oczywiście, że wiedzieli! Dla dla mnie to było celowe działania. Milicjanci czuli się nadludźmi i pomiatali innymi. Jeśli się nie żyło w latach 80tych, to nie ma się pojęcia co to jest strach o bliskich, o siebie, o to co będzie jutro. Na półkach ocet i nic więcej. Szczególnie dzisiejsza młodzież powinna zobaczyć jak ciężkie i trudne to były czasy. Dla niektórych obecnie wielką tragedią jest brak dostępu do internetu...

ocenił(a) film na 10
pawcio987

Oczywiście "Przemyk" miało być, a nie Przemek...

pawcio987

> "Każdy powinien go obejrzeć" >"Mam nadzieję, że będzie to 100% odzwierciedlenie tego, co się faktycznie działo." XDDDDD

pawcio987

Czemu oceniłeś jeden tylko film, mając tak długo konto? Coś mi tu śmierdzi, ale nie zakładam że film sam w sobie jest zły, ponieważ go jeszcze nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones