PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853563}
7,3 18 721
ocen
7,3 10 1 18721
7,0 39
ocen krytyków
Żeby nie było śladów
powrót do forum filmu Żeby nie było śladów

ludzie od dystrybutora? I jak dlugo mozna na tym jechac? Do weekendu premierowego? Glownym zadaniem polskiego kina to jest juz chyba tylko regularne zatrudnianie ich tworcow przy jakims projekcie.

użytkownik usunięty
miki_58

wlasnie sie tak przygladam co tu sie odpierpapier i tez mnie to zastanawia, witamy w 2021

miki_58

Niestety, odstrasza mnie to od większości polskich produkcji. Wszystkie szmiry dostają 10* na starcie. Nie da się znaleźć wartościowych pozycji po opiniach :/

ocenił(a) film na 6
_marecki

Tyle ten portal jest wart. Sprzedaje oceny tysiącami, ale grunt, by hajsidło się zgadzało.

RipRoy

A czemu winisz Filmweb? To oni piszą opinie?

_marecki

Moze być dobry, nie wiadomo, mi się całkiem podoba trailer

_marecki

Oni to akceptują, wiedzą o tym i chuja z tym robią - dlatego są winni :> Jeden z większych portali filmowych a moderację mają gorszą niż przeciętny KubaMinecraft2010 na swoim discordzie.

_marecki

Ale to nie jest szmira xD

miki_58

Ale co piszą? Ja byłem na premierze i też mi się podobało,więc o co ci chodzi typie?

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Mam dokładnie takie samo odczucie. Boty może i są, ale ludzie święci.. nie tylko boty tutaj siędzą.

miki_58

Warto wiec poczekac tydzien az widzowie zaglosuje. Tego typu zagrywki stoje kazdy gniot ale ludzie sa glupi i sie na to lapia. Sa glupi ot tak i daja sie wrobic w wiele klamstw :))) nie ma z tym co walczyc . Olac film i zobaczyc po tygodniu jakie ma opinie

miki_58

Tak, totalna beznadzieja, pisać komentarz typu „wow, super obsada, na pewno obejrzę bo trailer jest super” - jak ktoś tak robi z prawdziwego przekonania, to powinien mieć świadomość, ze zostanie zaliczony do grona spamerów, a jego komentarza nikt nie będzie brał na serio.

Ale na szczęście to się rozwadnia, bo patrząc na liczby było około 75 osób z ocena 10 - wiec wszystkie poza może 1-2 można potraktować jako spam, a już reszta ocen, jak ich liczba będzie rosła, będzie urealniała tę pierwotnie oszukaną ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones