PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5889}

Żegnaj, kochanku

Goodbye Lover
5,9 568
ocen
5,9 10 1 568
Żegnaj, kochanku
powrót do forum filmu Żegnaj, kochanku

już było...

ocenił(a) film na 6

Zupełnie przeciętny i nieciekawy film. Humor nieśmieszny, Patricia Arquette nieładna, zwroty akcji niezaskakujące. Dużo lepsze były "Dzikie Żądze" (też żadne arcydzieło, ale jednak).
6 pkt
[17 czerwca 1999, Chambery, France]

użytkownik usunięty
Mario

bardzo fajny
nie zgadzam się z Mario. Wszystko dokładnie na odwrót, humor bardzo śmieszny (dużo cynizmu), zwroty zaskakujące, patricia arquette - świetna rola Nie ładny to był Don Johnson. Ale on taki miał być. Bardzo polecam ten film - na wideo niewiele kosztuje, a zabawa przednia. No i napewno nie jest to film dla kogoś, kto uważa że "dzikie żądze" choć nie arcydzieło, "to jednak".

No cóż jesli chodzi o film "dzikie żądze" to zrobil na mnie wrazenie, lubie takie klimaty. Natomiast co do tego to z checia bym obejrzala i postaram sie w najblizszym czasie. A jesli chodzi o DOna Johnsona to uwazam ze chociaz na pierwszy rzut oka nie wyglada jak "rasowy" przystojniak to napewno ma cos w sobie i sadze ze nie jestem jedyna, ktora tak uwaza.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
film_6

Faktycznie żegnaj , kochanku można było by porównać do dzikich żądz - podobny klimat, intrygi, erotyczny posmak, zepsuci bohaterzy a nawet zakończenie filmów. Jednak jeżeli komuś podobał się ten drugi film to choć będzie czuł się trochę jak w domu przy oglądaniu żegnaj, kochanku poczuje myślę niedosyt. I choć oba filmy pojawiły się w podobnym czasie to dzikie żądze są w każdym prawie calu trochę lepsze...aktorzy, fabuła i nawet te wspomniane powyżej zwroty akcji. Mimo to mi się żegnaj, kochanku podobało lubię takie kryminalne klimaty ociekające seksem, osadzone w słonecznych, snobistycznych rejonach ameryki.

ocenił(a) film na 10
Mario

Dokładnie. Przewrotność i przymróżenie oka są znakomicie zrównoważone. Cała plejada znakomitych aktorów i no cóż .....Patricia Arquette w najlepszym wydaniu.

ocenił(a) film na 8
Mario

Film wg mnie jest bardzo dobry w swoim gatunku - komedia kryminalna? Wszyscy aktorzy doskonali. Patrycja Arquette wyglądała wyjątkowo niekorzystnie w krótkich blond włosach. Aż trudno było uwierzyć, że aż tak się wszystkim podoba, nawet poczciwemu policjantowi. Rewelacyjna Ellen DeGeneres. Znam ją tylko z show, który bardzo dobrze prowadzi. Nie miałam pojęcia, że była aktorką.

ocenił(a) film na 6
Mario

Ręce precz od Patricii :)

chemas

Takie trochę nie wiadomo co ten film.

Tamburynek

Mam prośbę !!
Zna może ktoś tytuł i wykonawcę utworu który jest odtwarzany na koniec filmu bardzo jest mi to potrzebne
z góry dzięki ;)

Tamburynek

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

ocenił(a) film na 5
Mario

Arquette "nieładna" ? :P

ocenił(a) film na 6
Mario

A@Mario stara,zrzędząca pierdoła. Co za zrzęda! :-(

Mario

IDIOCI l GNOJKI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones