PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207}

Żołnierze kosmosu

Starship Troopers
6,5 45 351
ocen
6,5 10 1 45351
6,5 15
ocen krytyków
Żołnierze kosmosu
powrót do forum filmu Żołnierze kosmosu

Obejrzałem ten film po raz pierwszy i uznałem go za bazujący tylko na efektach. Nieźle się uśmiałem gdy Doogie Howser był odpowiednikiem esesmana. Młodszy brat (1984) powiedział, że jestem dureń.
Oglądam film po raz drugi i widzę, że są tu nie tylko młodzi piękni, ale jest tu sensownie ułożona fabuła. LUDZIE W TYM FILMIE NAPRAWDĘ JEST FABUŁA!!!!! Uważam się za spostrzegawczego i oglądałem wiele filmów (ukłony tym Polakom dzięki którym Filmnet zbankrutował, a ja miałem za darmo odpowiednik HBO--- który swoją drogą dzięki pomyłce panów z kablówki też miałem za darmo przez dwa lata).
Oglądam trzeci raz uważnie klęcząc na grochu (mój mściwy brat). I widzę jak film ten jest pełen zaskakujących zwrotów akcji, doskonałej gry aktorskiej nawet Denise Richards (nawet jej udało się dobrze zagrać).
A poza tym Doogie Howser ma ciężkie życie jest on z tego co oglądałem zdolnym aktorem, ale ma na sobie przekleństwo roli w serialu DOOGIE HOWSER M.D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones