PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207}

Żołnierze kosmosu

Starship Troopers
6,5 45 351
ocen
6,5 10 1 45351
6,5 15
ocen krytyków
Żołnierze kosmosu
powrót do forum filmu Żołnierze kosmosu

Rozumiem, że od tego typu filmu nie oczekuje się zbyt dużego realizmu, ale:
1. Żołnierze byli ponoć szkoleni w najlepszej jednostce, a mimo to miałem trudności ze
znalezieniem choć jednej sceny w której nie strzelaliby z biodra.
2. Przydałyby im się binokle. Bohaterowie wielokrotnie mają problemy z trafieniem w robala
stojącego dosłownie 2 metry od nich (o ironio, na ćwiczeniach wszyscy brali przeciwników
"na jednego".
3. Magazynek. Zauważyłem tylko JEDNĄ scenę w całym filmie, w której następuje wymiana
magazynka. Jakby ktoś nie zauważył, miał on rozmiar zaciśniętej pięści. Ile pocisków by się
tam zmieściło? Na pewno nie kilkaset.
P.S. Te mundury rzeczywiście wyglądają jak żywcem wzięte z III Rzeszy ^^

ocenił(a) film na 8
alzur

1.Gdybyś oglądał uważnie wiedział byś że w trakcie szkolenia wybuchła wojna i przerwano szkolenie wszystkich jednostek i wysłano je na front.
2.Podaj mi minuty filmu w których stoją na takiej odległości i nie mogą trafić, bo ja zauważyłem jedynie że ich broń w dużej mierze nie przebija się przez pancerz "robali" co jest chyba wytłumaczalne.
3.Znowu nie uważałeś akcja toczy się w bardzo odległej przyszłości a poprawnym tokiem rozumowania skoro w dzisiejszych czasach amunicja jest niezbędnym elementem to na pewno dążono do jej ulepszenia przez te setki lat np jeden nabój mógł mieć funkcje rozszczepialności i oderwane od niego kawałki metalu sprawiały że jeden nabój generował możliwość wystrzelenia 100 kawałków metalu coś na wzór bloków metalu w serii mass effect co by w pełni tłumaczyło rzadką wymianę amunicji.
4.Następnym razem polecam oglądanie filmu w pełnie i skupieniu się na akcji co daje więcej frajdy a nie wnikliwe badanie filmu ale jeżeli już to użyć trochę mózgu a nie zgrywać wspaniałomyślnego krytyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones