PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=947}

Żona astronauty

The Astronaut's Wife
6,3 45 983
oceny
6,3 10 1 45983
4,3 11
ocen krytyków
Żona astronauty
powrót do forum filmu Żona astronauty

jest uderzająco podobny do "Dziecka Rosmery"

ocenił(a) film na 5
Kicia_Kicia

Chyba Ci się wydaje...

Justyna0810

Ale czemu? Kobieta w ciąży mająca urodzić złą istotę, jej mąż nie jest jej ojcem, jest opętany przez jakąś złą siłę, kobieta szuka pomocy, osoba która chce jej pomóc ginie, boi sie że nikt jej nie uwierzy i uzna za wariatkę. Nawet fryzure miała identyczną na blond chłopczyce jak Mia Farow. Moim zdaniem producenci troche sciagneli pomysł z wczesniejszego filmu.

ocenił(a) film na 6
Kicia_Kicia

Komentarz powyżej jest ironiczny, ale nie przejmuj się - masz sto procent racji. Ja bym nawet posunął się dalej i powiedział, że to parodia "Dziecka Rosemary" :)...

ocenił(a) film na 9
Kicia_Kicia

Mnie też się skojarzyło z 'Dzieckiem Rosemary'.

użytkownik usunięty
Kicia_Kicia

Mnie też to strasznie przypomina film Polańskiego, z jednym szczegółem - dzieło Romka trzyma klasę.

ocenił(a) film na 5

Owszem, jakby klasyka po liftingu, ale zrobiona w sposób znośny, by nie powiedzieć niezły. Za plagiat jednak w ocenie duży minus.

ocenił(a) film na 3
Joanna_Wiosenna

Niech mi ktoś proszę wytłumaczy czemu dzieci miałyby zostać pilotami? Żeby zrzucić bomkje na biały dom? :-) Czy może żeby odlecieć w kosmos ;-) Po co ta afera. ..

ocenił(a) film na 4
Kicia_Kicia

zgadza się. Do Dziecka Rosemary i Adwokat diabła. Dlatego nie można wysoko ocenić tego filmu

ocenił(a) film na 5
Kicia_Kicia

Kiepska podróba.

Kicia_Kicia

To ja i moja rodzina dopisujemy się do grupy tych, którym takie podobieństwo "tylko się wydaje".

ocenił(a) film na 8
Kicia_Kicia

Podobny! Nawet fryzura głównej bohaterki jest podobna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones