PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 734
oceny
6,8 10 1 143734
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

Wczoraj miałem okazję obejrzeć ten film, i muszę przyznać że miło mnie zaskoczył. Dawno
nie oglądałem dobrej komedii, i byłem przekonany że ten film też będzie słaby. Jednak
zostałem miło zaskoczony. Film okazał się naprawdę śmieszny. polecam!!!

ocenił(a) film na 7
ejson_2

Także gorąco polecam... Śmieszny!! Adam jak zwykle rewelacyjny a za to miłe zaskoczenie mnie spotkało po Jenifer. Zabawna historia.

ejson_2

Zdecydowanie podzielam zdanie przedmówców - dawno tak dobrej komedii nie oglądałem i bardzo dawno nie bawiłem się tak dobrze w kinie jak podczas tego filmu. Polecam !

Hascona

Ja myślałem że już nie robią śmiesznych komedii romantycznych, a nie mogłem wytrzymać ze śmiechu w kinie.

ejson_2

Te gostek, wiesz, że twoja opinia (ta powyższa) jest w reklamie "Żony na niby" w gazetach podpisana twoim nickiem? To po pierwsze. A po drugie: wiesz, że kiedy twój avatar wczyta się do połowy to wygląda jakby Diabeł Tasmański miał wielgachne genitalia? Nu zobacz:
http://img11.imageshack.us/img11/5746/clipboard011o.jpg

ejson_2

mi też się film bardzo podobał, tylko pierwsze pół godziny było troche nudnawe, ale później się rozkręcił. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones