PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 738
ocen
6,8 10 1 143738
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

Naprawdę dobra komedia!: dawno juz tak się nie uśmiałem:) Śmiech od samego początku
do końca. Teksty debeściackie! "buty 17 tys dolców, chyba z Panią w pakiecie'":D albo
"podoba mi się Twoje auto, dam Ci za nie 2 kury":D Akcja z owcą i knajpą za miastem
powala na kolana ze śmiechu:) z mojej strony 10 na 10:)

ocenił(a) film na 8
gsekulski

Popieram, może ocena trochę zawyżona ale komedia świetna :P

ocenił(a) film na 5
gsekulski

Ludzie - czy wy nie umiecie inaczej jak tylko 1 albo 10 ??????????????????

ocenił(a) film na 6
gsekulski

Oglądałem od początku do końca, faktycznie było dużo śmiesznych momentów, ale były też takie które kłóciły się z moją naturą i siłą rzeczy na początku ciężko mi było oglądać film, (niby komedię) w którym szczerość nie istnieje, a kłamstwo to sposób nawet na rozwiązanie błahych spraw. Pomijając ten fakt, film ciekawy, powoli się rozkręcał. Ocena autora tematu jest zawyżona, bo ode mnie dostanie tylko, albo aż 6/10.
Nawiasem końcowe przesłanie jest bardzo przyjemne. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
gsekulski

Ja nie lubię Sandlera i na początku jak oglądałam z tatą to nie byliśmy przekonani ale jak się zaczęło ! Ha ha prawie całe 2 godziny śmiechu , mama chciała po lekarza dzwonić bo przy żadnym filmie tak się nie śmialiśmy

ocenił(a) film na 9
kingofpeace

i o to chodzi, humor na dobrym poziomie, jedna z lepszych komedii jakie widziałem ostatnio

ocenił(a) film na 9
gsekulski

jedna z najlepszych komedii Adama :]

ocenił(a) film na 9
gsekulski

Nie byłam przekonana, bo myślałam, że Aniston będzie sztywna i bez poczucia humoru, ale idealnie się odnalazła w tej roli.
A kto płakał ze śmiechu podczas konkursu pocałunku z orzechem??? Bo ja tak!

ocenił(a) film na 3
panna_migotka87

film dla debili

ocenił(a) film na 10
dirkdigler

Czyli coś w sam raz dla Ciebie:)

ocenił(a) film na 3
gsekulski

Dziękuję za komplement.

ocenił(a) film na 10
dirkdigler

NMZC:)

użytkownik usunięty
gsekulski

scena z kokosami genialna :) ogolnie film jak najbardziej pozytywnie :)

ocenił(a) film na 8
gsekulski

Lubię to! ;)

gsekulski

Mi też się podobała, jak na obecne komedie to humor bardzo delikatny i nawet wzruszający (z wyjątkiem scen z Edim). Jedyne co mi się nie podobało to ostatnie kilka minut. Przez cały film byłem bardzo ciekaw jak zrobią zakończenie, spodziewałem się wielkiego boom. A skończyło się nagle i po prostu. :)

ocenił(a) film na 9
gsekulski

Świetna komedia naprawde można się uśmiać no i oczywiście Przepiękna Jennifer Aniston !!!

ocenił(a) film na 8
gsekulski

zgadzam się, większość momentów leżałam ze śmiechu xDD już dawno nie widziałam takiej fajnej komedii xdd polecam zdecydowanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones