PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 738
ocen
6,8 10 1 143738
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

Ci dewianci, maniacy co na siłę próbują dorobić ideologię lub filozofię (głębokie me przemyślenia - o jeju jestem mega inteligentny) do filmu, który jest lekki i przyjemny. Bo to
jest komedia LUDZIE i to bardzo fajna. A Ci wszyscy, którzy piszą w opiniach ..."no nie podoba mi się bo może, ja wiem, mam taki humor, że no komedii już nie trawie i jestem
no w melancholijnym nastroju przez pobudzającą mnie jesień za plastikowym oknem"... są kur*a irytujące.

ocenił(a) film na 8
katarzynastop87

Hej masz absolutną rację:-),to jest naprawdę fajna komedia w stylu adama sandlera i ci którzy oceniają nisko zwyczajnie nie mają takiego poczucia humoru,pozdr

ocenił(a) film na 6
katarzynastop87

Doskonale to ujęłaś :)

ocenił(a) film na 8
katarzynastop87

Racja:) Uważam, że film nie jest ambitny, ale widziałam go wiele razy i nadal zdarza mi się puścić go sobie do obiadu, nadal mnie bawi. Komedia idealna:) Po niej przekonałam się do Sandlera.

ocenił(a) film na 6
solaa

może nie jest ambitny ale ktoś już pisał na fw że filmy z sandlerem zawsze mają jakieś przesłanie

ocenił(a) film na 8
monika199406

Tak, czy inaczej, kocham ten film:) A przesłanie faktycznie jakieś tam ma:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones