PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 738
ocen
6,8 10 1 143738
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

...ale ja mam zazwyczaj odmienny gust od ogółu. Niemniej jednak dziwi mnie, że Adam Sandler mnie nie drażnił, co jest ogromnym plusem, bo nawet widząc go w zapowiedziach filmów, mam go dość. Ale i tak największą zaletą filmu jest Jennifer Aniston ;)

+ nie było ani jednej sceny, która by mnie rozbawiła.

ocenił(a) film na 7
Weronekk

Mam to samo z Sandlerem - nie znoszę gościa, ale tutaj było nieźle. Ani jednej? No nie przesadzaj: jak mały poszedł robić Devlin a Dolph spał w wannie... na pewno trochę śmiechu było :)

baltashasser

Jeżeli chodzi o tę scenę, to moja koleżanka polecając mi ten film, wspominała właśnie o niej jako o przezabawnej. Może mnie nie rozśmieszyła, bo już byłam na nią gotowa? Nie wiem, w każdym razie może parę razy uśmiechnęłam się, ale na pewno śmiechu nie było ;)

ocenił(a) film na 7
Weronekk

Ja rzadko ogladam amerykanskie komedie (wiekszosc z nich jest moim zdaniem obrzydliwa i zbyt wulgarna, zeby w ogole mogly smieszyc), ale ta byla akurat calkiem niezla. Jennifer wypadla swietnie, Adam Sandler byl bardzo naturalny, a dzieci byly genialne. Zreszta milo popatrzec na takie rajskie krajobrazy, gdy za oknem ciagle zima :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones