PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 691
ocen
6,8 10 1 143691
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

Co prawda wytrzymałem cały film z dwiema przerwami, ale nie wiem coby było gdyby nie
cycki Brooklyn Decker, pewnie wyłączyłbym od razu i dał 1.

ocenił(a) film na 10
skurwygrat

A ja się TOTALNIE nie zgadzam. Uważam, że prześmieszna komedia, bardzo lekki film, do odstresowania się. Odważę się nawet i powiem: jedna z najśmiesznejszych komedii, które ostatnio oglądalam!

ocenił(a) film na 1
joasiaajoasiaa

"jedna z najśmiesznejszych komedii, które ostatnio oglądalam!"

to straszne

ocenił(a) film na 8
skurwygrat

masz jakieś skrzywione poczucie humoru ;) współczuję.

skurwygrat

Zgadzam się. Film widziałam, bo leciał w tle u mojej kosmetyczki i generalnie na tym poziomie to humor. Miało być lekko, niezobowiązująco i "babsko"... tymczasem wyszło jak zwykle u Sandlera. Film do wyrzygania amerykański i nieśmieszny. Intryga za głupia nawet na głupią komedię. W filmie jako tako broni się tylko Aniston i stąd nie wystawiam sążnistej 1.

Chyba podziękuję i zmienię kosmetyczkę :)

ocenił(a) film na 9
malgorzata

Jeśli oglądasz coś " w tle" to ni cholery nie złapiesz 100% fabuły, sytuacji, etc.Obejrzyj film na relaksie, wieczorkiem z lampką winiucha i wtedy zapodaj obiektywną ocenę.I nie uprzedzaj się tylko ;)Film ma wiele zwałowych sytuacji, może czasem zbyt hamerykańskich ale da się źnieśc.Pozdro Małgorzata:)

ocenił(a) film na 4
skurwygrat

Ale mogli się nad tą biedną dziewczyną (Brooklyn Decker) zlitować i nie eksponować jej bioder, gdy wychodziła z morza...

ocenił(a) film na 1
skurwygrat

kolejny nędzny film z aniston

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones