PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 738
ocen
6,8 10 1 143738
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

Znowu te maliny

ocenił(a) film na 6

Lekka przyejmna komedia, w dobrej obsadzie, fajny humor można sie nieźle pośmiać a te barany od złotych malin znowu pokzali ze gówno o kinie wiedzą. Napewno za rezyseria sie malina nie nalezy ani nawet dla Sandlera za którym nie przepadam bo zagrał calkiem nieźle.

tiger777b

Mi film się bardzo podobał i nie rozumiem, o co tym ludziom od malin chodzi.
Coś mi się wydaje, że uwzięli się na Sandlera.

ocenił(a) film na 6
Sweert

Ten film ma smieszyć i bawić no i ja na przykład byłem rozbawiony, dokładnie, tez nie wiem o co im chodzi ten cały festiwal złotych malin powinni zlikwidować.

tiger777b

Racja.
Właściwie po co go wymyślili? Chyba tylko by demotywować aktorów i producentów.
Kogo obchodzi który film jest najgorszy, lub jaki aktor gra najgorzej. Ja raczej interesuję się tym jaki film był dobry. czy którzy aktorzy dobrze grali.

ocenił(a) film na 7
tiger777b

Dzisiaj obejrzałem i nie mam pojęcia za co tyle nominacji i 2 'nagrody'. Film jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
VEO_PL

sandler ma wlasna wytwornie i sam produkuje swoje filmy. to sie nie podoba w hollywood i w ten sposob probuja zanizyc wartosc jego filmow. chociaz slabo im wychodzi bo on jest jednym z najbardziej kasowych aktorow obecnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones