PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 734
oceny
6,8 10 1 143734
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

aniston w ogóle ma tylko kilka dobrych filmów ... chyba jej najlepsza rola to rachel z serialu friends ... no może jeszcze 'wykolejony' i jako-takie 'sztuka zrywania' i 'dorwać byłą' ... szkoda ... dobra aktorka, kiepskie filmy ...

kejtlin

patrząc na twoje najwyżej ocenione mowie szczerze... GÓ*** PRAWDA!!!! nie wiem czego oczekiwałaś od tego filmu ale jak na czasu nieśmiesznych komedii ten film był BARDZO dobry !!!

ocenił(a) film na 4
Tomalizm

widziałeś choć jeden z moich najwyżej ocenionych ?

kejtlin

nie wiesz tylko tak napisałem :/
no jasne ze tak a co ja jestem ???
i skad takie pytanie ???

ocenił(a) film na 4
Tomalizm

no bo chyba nie ma co porównywac ojca chrzestnego czy lotu nad kukułczym gniazdem z komedyjką z aniston ... więc nie bardzo widzę związek.

kejtlin

a powiedz mi czy ojciec chrzestny i lot na kukułczym gniazdem są komediami ???
bo według moich informacji to są dramaty no ale może TY wiesz lepiej ???
ja osobiście nie lubię dramatów ( ale są wyjątki ) i nie śmiałbym porównywać dramatów z komedia :/

ocenił(a) film na 4
Tomalizm

poza tym oczekuję od komedii że jednak ma śmieszyć ... prawda jest taka że na niektórych komediach ciężko wysiedzieć przed tv

kejtlin

tu się zgodzę ale na tej akurat komedii śmiałem się z cala rodzina :)

ocenił(a) film na 4
Tomalizm

film ma kilka zabawnych momentów ale ostatecznie jest tak głupi, że nie mogłem wystawić nic ponad 4. można go zobaczyć jeśli nie ma się naprawdę nic ciekawszego do roboty, ot taki film na niedzielne popołudnie. Dodam jeszcze ze product placement w tym filmie aż razi.

Murdoc

no właśnie w ostatnia niedziele to oglądałem ( nie ta :) ) skąd to wiedziałeś :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones