PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 734
oceny
6,8 10 1 143734
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

to zero totalne !!!

ocenił(a) film na 1

Kto tu pisze pozytywne opinie? obejrzałem 15 minut tego dzieła . dno dna . szkoda mojego
czasu zeby dalej pisać.

ocenił(a) film na 4
arnil

zgadzam się w 100% ... aczkolwiek postawiłam sobie za punkt honoru żeby dotrwać do końca ... było ciężko

arnil

nie zgadzam się w ogóle, nie wiem czego oczekiwacze od tej komedyjki ale na dzisiejsze standardy była bardzo dobra !!

ocenił(a) film na 4
Tomalizm

aż tak nisko oceniasz dzisiejsze standardy? chyba ze złej półki filmy wybierasz ;)

Murdoc

już nie raz widziałem komedie aż tak śmieszne ze musiałem je po prostu przespać :P ale nie powiem bywają i wyjątki :)

ocenił(a) film na 5
Murdoc

No niestety, ale na komedie w stylu Pani Doubtfire, które mogą pochwalić się jakimś przesłaniem i dobrych humorem liczyć nie można. Żona na niby to najlepszy film tego typu jaki oglądałem od podajże 4 czy 5 lat. Reszta to dno i sto metrów mułu.

ocenił(a) film na 4
tomb2525

Postaram ci się w takim razie pomóc i zapodam kilka tytułów ;)

Little Miss Sunshine
Role Models
Funny People
The Rocker
Step Brothers

Wszystkie te komedie nie mają więcej niż 5 lat a biją na głowę 'Żonę na niby'

ocenił(a) film na 5
Murdoc

Dzięki wielkie. Powiem szczerze, że ja bardziej lubuje się w dramatach więc jest duże prawdopodobieństwo, że wiele porządnych komedii przegapiłem, co nie oznacza, że nie lubię ich oglądać.

ocenił(a) film na 5
arnil

Może nie zero i nie dno dna ale średniak totalny. Taka niczym niewybijająca się przeciętność. Sandlera stać na dużo więcej (chyba jakiś spadek formy albo kryzys ostatnimi czasy). Aniston jakby w ogóle z innej bajki. Co robiła tam Nicole nie mam pojęcia... Ogólnie szkoda czasu

ocenił(a) film na 5
Szikak

Może w tym problem - na tle dokonań Hollywood z ostatnich lat w dziedzinie komedii romantycznych nawet zupełny przeciętniak wydaje się dziełem. Może celowo obniżono loty robiąc masowo gnioty, aby bez wysiłku zrobić film uznawany za świetny przez szeroką publiczność?

ocenił(a) film na 5
egghead

Oj tak nie generalizujmy już wszystkiego. Wszakże mieliśmy zatrzęsienie marnych komedyjek, ale kilka perełek z oceną powyżej 6 się znajdzie. Aczkolwiek jest ich niewiele. Co do Żona na niby, to oczywiście zachęciło mnie nazwisko Kidman w obsadzie, co raczej nie dziwi. Za Sandlerem i Aniston nie przepadam jednak byli znośni. Fabuła i wykonanie również ujdzie w tzw. tłumie. Ocena 6/10. Było by 4, ale 2 plusy wyżej za Nicole. Wyjątkowo udała jej się ta rola, choć jak powszechnie wiadomo komedie to nie jej żywioł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones