PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35740}

Żony ze Stepford

The Stepford Wives
6,6 1 996
ocen
6,6 10 1 1996
Żony ze Stepford
powrót do forum filmu Żony ze Stepford

6/10

ocenił(a) film na 6

Jak na thriller ten film cechuje praktycznie zerowe napięcie i jest okropnie przegadany. Ponadto w przeciwieństwie do takich klasyków jak Omen czy Dziecko Rosmary, film Żony ze Stepford trąci myszką. Fabuła jak na dzisiejsze czasy dla niektórych może być zabawna a dialogi naiwne. Mimo dosyć mocnych wad cała historia jest dosyć oryginalna a pod koniec nieźle się rozkręca.

ocenił(a) film na 7
Lisowczyk

Nooooo, nie oszukujmy sie, Omen także ladnie sie nie zestarzal. To juz ramota niczym sprzed kilku epok.

ocenił(a) film na 6
jasiu15

Omen się zestarzał? No co ty piszesz :) To klasyka gatunku :) Klimat w nim jest tak gęsty i mroczny że mógłbyś go kroić widelcem :D Dla mnie najlepszy horror z szatanem w tle tuż obok Egzorcysty :) Oglądając go jakoś nie mam poczucia naiwnego absurdu tak jak w przypadku mechanicznych żon :) To wzorzec tego jak się powinno robić horrory :) Podaj mi jakiś stosunkowo nowy horror lepszy od tego filmu :)

ocenił(a) film na 7
Lisowczyk

Ja nigdy nie bylem fanem tego filmu, wiec moge wymienic sporo filmow, które mi sie bardziej podobaly. Omen mnie troche nuzyl, a Damiana w ogole sie nie bylem. Mialem wrazenie, ze wystarczyloby kopnac go mocniej w dupe i byloby po klopocie :)

ocenił(a) film na 6
jasiu15

Ha ha :D Odgryzłby Ci nogę :D
Jestem wielkim fanem horrorów :)
Jeżeli możesz to podaj kilka tytułów z tych co Ci się podobały :)

ocenił(a) film na 7
Lisowczyk

Po pierwsze - obejrzyj "Na krancu swiata". To jest dopiero horror! Tzn nie jest to horror, ale zrozumiesz o co mi chodzi jak obejrzysz. Widze, zes koneser, moze docenisz :)
Ja nie ogladam juz duzo horrorow, a te, ktore bym polecil pewnie juz widziales, bo to dosc oczywiste tytuly.
Z tych troche mniej znanych (przynajmniej na filmwebie)... Inwazja porywaczy cial (oryginal z 1956). Moze dzis sie wydawac malo straszny czy brutalny, ale ja bardzo lubie klimat filmow z lat 50. Uwazam, ze to horror niemal idealny.
Studnia i wahadlo (1961). Ogladalem go jakies 5 lat temu, wiec moze dzis by mi sie tak nie podobal, nie wiem. Pamietam, ze dobrze sie bawilem.
Dead of Night (1972). Inny film o zombie. Nie jest to ideal, ale chocby z powodu tej innosci warto obejrzec.
Celowo nie wymienialem tych najbardziej ulubionych, bo na pewno je znasz.

ocenił(a) film na 6
jasiu15

Wielkie dzięki :D Zaznaczyłem do obejrzenia :D Wśród mało popularnych horrorów trafiają się niezłe perełki :) Ja dziś oglądałem Noc oczyszczenia :) Fajny :D

Lisowczyk

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones