PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34004}

Życie świadome

Waking Life
7,6 6 636
ocen
7,6 10 1 6636
8,0 10
ocen krytyków
Życie świadome
powrót do forum filmu Życie świadome

czy zakładanie skarpet. Kupa (dosłownie i w przenośni) umysłowych ekskrementów autora, który zapewne cierpiąc na bezsenność postanowił pomyśleć nad mechanizmami rządzącymi tym światem i ludzkimi zachowaniami.

Szczerze i bez bicia przyznaję, że obejrzałem ze 4 sceny (opowieści) tego filmu, w dodatku zupełnie przez przypadek. Forma ciekawa, ale po już chwili staje się bardzo męcząca. Ten film mnie po prostu od siebie odrzucił.

damfear

A mnie odrzucają ludzie o wrażliwości małpiatki :)

ocenił(a) film na 1
kotlet

Mnie z kolei ludzie oceniający innych po jednym komentarzu do idiotycznego filmu.

damfear

Oceniać kogoś po jednym komentarzu to troche tak jak oceniać film po jednej scenie, nie?

loo

Może więc powinno się ocenić Ciebie po 4 komentarzach? ;)

ocenił(a) film na 8
loo

bardzo zażarta dyskusja, joo na prowadzeniu :)

loo

Oceniajmy po 4 kupach - tak jest napewno obiektywniej.

kotlet

hiehieheiheiheihei nie no po 4 kupach, nie moge juz w tym momencie

ocenił(a) film na 7
loo

KOCHAM CIĘ za to XDDDDDDDDDDDDDDDdd

ocenił(a) film na 9
damfear

Najpierw dowiedz się czym jest LD - Lucid Dreaming - Świadome śnienie.
TO nie ekskrementy autora, tylko świetna ekranizacja tego zjawiska, do którego dostęp ma każdy z nas.

ocenił(a) film na 8
Korien

Nie dla każdego. Jeśli ktos nie ma w sobie naturalnej ciekawosci swiata i nie-swiata i nie chce drążyc tematu, którego nie rozumie, to lucid dream nie jest dla niego - on sie przestraszy i zaraz wróci.

ocenił(a) film na 8
damfear

Po prostu wyraził swoje zdanie, po co od razu naskakiwać.
Mnie forma akurat przypadła do gustu. Dialogi ciekawe, choć za pierwszym razem trudno wszystko wyłapać i trochę się dłużą. Mimo że jest to filozofowanie pełną gębą, z przyjemnością się wsłuchiwałam, gdyż samo zjawisko świadomego snu jest dla mnie co najmniej intrygujące.

ocenił(a) film na 9
damfear

Kupa to jesteś ty dosłownie i w przenośni.

ocenił(a) film na 6
pangargan

Dziękujemy za tą wyczerpującą odpowiedź!

ocenił(a) film na 9
oczywazki

Proszęę Uprzejmięę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones