PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34751}

Życie jest cudem

Život je čudo
7,6 12 002
oceny
7,6 10 1 12002
7,5 8
ocen krytyków
Życie jest cudem
powrót do forum filmu Życie jest cudem

Jest git, zwłaszcza jak się lubi kusturicowe klimaty-a ja przepadam.Barwny, dynamiczny,pozytywny, bardzo śmieszny... Urzekający(tak- to dobre słowo=)
"Czarny kot,biały kot" był podobny, również tętniący życiem i kolorem, ale był mimo wszystko tylko bajką. "Życie jest cudem" zachował ten bajkowy urok, ale został bardzo pogłebiony, toteż otrzymujemy wspaniała kompozycję smutku i radości, śmiechu i powagi, prawdziwego życia... Wszystko to w doskonałych proporcjach. Postaci są pełnokrwiste, w większości niezbyt zrównoważone i polubiłam każdego(nawet śpiewaczkę;P)a najpiekniejsze jest to,że Kusturica zawsze wie kogo nie uśmiercać albo wskrzesić=) Ogólnie-rispekt und szacunek.To, że mimo mojego ADHD wcale mi sie nie dlużyło naprawdę dobrze o nim świadczy;P.
Gorąco polecam by poświęcić mu kilka chwil swego czasu,a na pewno się opłaci- bo to hymn na cześć życia i miłosci...no właśnie -aaaach jak oni się kochali:)))

ocenił(a) film na 9
drevnikocur

Nie tak łatwo rzucić się pod pociąg, zwłaszcza, gdy na drodze stanie zwierzę. Rispekt und szacunek, zgadza się.

talita

swoją drogą jestem ciekawa co ten koleś jej powiedział żeby się usunęła... (tej osiołce znaczy się;P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones