PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33128}

Życie za życie

The Life of David Gale
7,8 108 491
ocen
7,8 10 1 108491
7,0 10
ocen krytyków
Życie za życie
powrót do forum filmu Życie za życie

... ale Kate Winslet jest jego słabym punktem. Sposób w jaki gra osobę przejętą, przerażoną i zrozpaczoną(czyli końcówka filmu w jej wykonaniu) jest straszny. Bardzo drażni. Szlag mnie trafiał jak szukała tej kasety. Niby jej się spieszyło a napieprzała tymi kasetami po video chyba tylko po to żeby do niego nie trafić. Robi włam i widząc że znalazła odpowiednią kasetę, ogląda ją do końca mimo że Dusty może w każdej chwili wrócić. Ta scena to najprawdopodobniej "dzieło" reżysera ale no cóż,no cóż.Ona grała czyli jej wina tym bardziej że w paru innych scenach jej gra była równie chaotyczna. Przez to a może mimo to daję 8/10.

ocenił(a) film na 8
Kniaz4815

dokładnie to samo myślałam. film dobry, ale kate się nie popisała w ogóle w tej roli, a scena w której szuka kasety była strasznie drażniąca. powinna była najpierw poszukać jakoś sensownie podpisanej, dopiero nie znalazłszy jej puszczać po kolei wszystkie, a stracenie 5 min w chwili w której liczy się każda sekunda na obejrzenie tej właściwej do końca, siedzenie i płakanie było już w ogóle porażką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones