PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7330}

Życie

Life
7,0 12 551
ocen
7,0 10 1 12551
Życie
powrót do forum filmu Życie

Świetna komedia, ale nie jakaś głupkowata do śmiechu. Bardzo dobrze spędzony czas na obejrzenie tego filmu. Uważam że jest mocno niedoceniana, nie jest jakoś szczególnie popularna a wydaje mi sie ze szkoda. Jedne z lepszych ról Eddiego Murphego i Martina Lawrenca ale zreszta wszyscy aktorzy grają w tym filmie świetnie. Zapomniałbym jeszcze o scenariuszu bardzo ciekawa i przewrotna historia która skłania do przemyśleń co nie oznacza że jest brak momentów do śmiania się i świetnej zabawy. Z czystym sumieniem Polecam.

ocenił(a) film na 10
Ludi20_8

W stu procentach się z tobą zgadzam - ten film należy do mojego Top10. Faktycznie, film jest momentami mega zabawny, ale w gruncie rzeczy opowiada o bardzo mądrych rzeczach jak nadzieja czy przyjaźń. Ocenić gry aktorskiej nie mogę, bo i tak nie byłabym zbyt obiektywna. Po prostu uwielbiam Eddiego, Martina Lawrenca zresztą też - nie wyobrażam sobie innych aktorów w tym filmie. Można się popłakać ze śmiechu i ze wzruszenia. Ja też polecam ten film (końcówka !)

ocenił(a) film na 5
amabeba

Mogę zapytać, w którym momencie można było się popłakać ze śmiechu? Nie wiem, może jestem jestem już stary, ale na filmie się wynudziłem totalnie - ocenę "5" dałem raczej z sentymentu do aktorów.

p.s. wiem, że to opinia sprzed 5 lat - może jeszcze ktoś pamięta coś nt. filmu skoro daje ocenę 10.

ocenił(a) film na 7
amabeba

Również popieram

ocenił(a) film na 7
Ludi20_8

Zgadza się, fajny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones