PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019717}

Życzenie

Wish
5,5 7 930
ocen
5,5 10 1 7930
5,8 8
ocen krytyków
Życzenie
powrót do forum filmu Życzenie

Polecamy :)

ocenił(a) film na 8

Udana animacja. Bardzo spodobała się 6 letniej córce, a i dorosłym przypadła do gustu :) Dawno, żaden film animowany nie wywołał tylu dyskusji w domu. Przyjemnie też się wyszukiwało się nawiązań do innych animacji Disneya. Disney tworzy filmy animowane dla dzieci i dzieci są nimi zachwycone, a to najważniejsze. Dobra robota :)

ocenił(a) film na 6
Ola_Kitek

W końcu ktoś kto zauważył nawiązania ;) przejrzałam większość komentarzy pod filmem ale głównie skupiają się na tym że bohaterka nie jest biała a złol to biały facet.
Z tymi nawiązaniami zorientowałam się późno, jakie wy widzieliście? Ja niedźwiedzia Johna i Petera który chce zbudować maszynę do latania. Przy napisach zastanawiałam się dlaczego są postacie z innych filmów.

ocenił(a) film na 8
d0rotka89

Było nawiązanie to Śpiącej Królewny - Suknia w życzeniu z szyciem. Nawiązanie do Krainy Lodu - jedna ze scen z królem i wyciagnietą ręką do góry przypomina scenę z Elsy z 2 części . Do Pięknej i Bestii - tańczące kury, scena podobna do tej z jadalni gdy naczynia tańczyły. Królewny Śnieżki- gdy król mówi Lustereczko, lustereczko powiedz... I drużyna przyjaciół nawiązuje do 7 krasnoludków. Do Aladyna - Sezamie otwórz się i król jeden ze scen czaruje jak Dżafar. Do Roszpunki - były 2 sceny z włosami. Do Kopciuszka - różdżka którą dostaje Asha to ta wróżki z Kopciuszka. Mówiące kwiaty i grzyby - stawiam na Alicję w Krainie Czarów. Nie dostrzegłam tylko niczego z Małej Syrenki 

Ola_Kitek

Jeszcze pokahontas, jedno z drzew ma głos babci wierzby. W kuli z życzeniami widać protrusia pana i w kolejnej wspomina o opiekunce pewnie marry popins. Jeszcze koza mówi o bajce zwierzogrod. Trochę tego było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones