PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30672}

Żyleta

Barb Wire
3,8 6 004
oceny
3,8 10 1 6004
3,5 6
ocen krytyków
Żyleta
powrót do forum filmu Żyleta

Widzę, że TVP przypomniała sobie o tym filmie będzie okazja do obejrzenia filmu dla wszystkich fanów silikonu Pameli Anderson.

ocenił(a) film na 6
dominik1989

Ciekawe, co się stało, że puścili coś takiego. Przecież oni ostatnio same pierdoły puszczali.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

No, ale słaby film nie dało się oglądać.

ocenił(a) film na 6
dominik1989

Ja nawet obejrzałem i przyjemnie było. To nie to czego oczekuję, ale lepsze to niż jakieś CGI akcyjniaki z 2006, albo familjne pierdoły.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Ja akurat oglądałem kobiety, które niosły śmierć na Puls 2 a potem końcówkę na TV6 zbrodnie, które wstrząsnęły światem. Lubię takie programy, chociaż za tym drugim gorzej, bo tam jest za dużo analizy a w ogóle nie ma scen z morderstw. Więc kobiety, które niosły śmierć bardziej wole. I nie ma dreszczyku emocji tak jak w kobietach, które niosły śmierć.

ocenił(a) film na 6
dominik1989

Jak lubisz takie to zobacz "Smierć na 1000 sposobów", tam realistycznie pokazują i analiza jest.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Też to oglądam na TV4 i na TV6. TV4 daje najnowsze serie a TV6 daje od 1 sezonu. Mam nawet w oglądanych serialach.

ocenił(a) film na 6
dominik1989

I jeszcze leci na Polsat Play, ale nie wiem, który sezon, czasem jak trafię to oglądam.

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Wiem, ale nie mam Polsat play, ale dobrze, że TV4 i TV6 się czasem od nich posila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones