PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12135}
7,8 7 797
ocen
7,8 10 1 7797
7,8 13
ocen krytyków
Żywot Mateusza
powrót do forum filmu Żywot Mateusza

...że takie filmy lecą o 0:05 w telewizji... I wiem, że ten komu bardzo zależy i tak obejrzy, ale
nie każdy może nie spać do późna w nocy. Za to w najlepszym czasie antenowym poleci
pewnie kolejny serial. Ech...

Curt90

Takie są prawa marketingu. Reklamodawca chętniej kupi reklamę przed M jak miłość czy inną Szklaną pułapką.
Marudzenie niestety w niczym tu nie pomoże, bo nie ma nic za darmo. Teraz, w XXI w. można na szczęście taki film nagrać i obejrzeć w bardziej dogodnym terminie.
No i jest jeszcze internet (np. kanał 'openflix' na youtube), a także płatne telewizyjne kanały tematyczne, gdzie na okrągło takie filmy lecą.

ocenił(a) film na 8
fyncman

Jak na TVP to to i tak nie jest aż tak późna godzina, bywało już znacznie gorzej. "Żywot Mateusza" nie jest długim filmem, więc bez trudu wytrwam, ale oczywiście rozumiem autora tematu. Niedawno Amadeusz i Lot nad kukułczym gniazdem były emitowane po 1.00 w nocy.

ocenił(a) film na 4
lew890

ja taz bede oglądał.. zobaczymy jak wypadnie;D ;D

ocenił(a) film na 8
loko89

I jak wypadło? Mnie się podobał, szczególnie zdjęcia, muzyka, no i oczywiście Pieczka. Prawdę mówiąc tym razem odpowiadała mi późniejsza godzina emisji.

ocenił(a) film na 4
lew890

pieczka dobrze zagrał:).. ale pozatym nic specjalnego.. ocena troche za wysoka moim zdaniem..;)

ocenił(a) film na 10
fyncman

Bo seriali i rolnicy szukający albo festiwale rzutu mokrym podkoszulkiem jest ważniejsza i ma oglądalnośc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones