PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693546}

1

1 - Nenokkadine
7,3 37
ocen
7,3 10 1 37

1 Nenokkadine
powrót do forum filmu 1 - Nenokkadine

fajny,fajny,fajny

ocenił(a) film na 8

A już zwątpiłam w Mahesha :) Na szczęście przedwcześnie. Po obejrzeniu Seethamma Vakitlo Sirimalle Chettu pomyślałam,że to już nie ten sam Mahesh Babu który zachwycał we wszystkich poprzednich filmach. A jednak w Nenokkadine jest nadal świetny i nadal ogląda się go z wielką przyjemnością. Cały film ciekawy ,mimo sporej ilości niedorzecznych sytuacji. Nie jest to ani thriller (tak jak napisano), ani film psychologiczny tym bardziej ; powiedziałabym że raczej film sensacyjny z takim troszkę tajemniczym klimatem. Fajna jest ścieżka dżwiękowa i utwór ,,You are my love". A najfajniejszy Mahesh, zwłaszcza że lekko przypakowany i nie okryty jak zawsze kilkoma warstwami koszulek :) Przez kilka sekund można nawet podziwiać jego nagie plecy pod prysznicem :) Tego to jeszcze w żadnym filmie nie było. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
aam38

Fakt, maksimum jego geniuszu, chciałabym więcej takich filmów z nim :D
ja jednak bym uznała za psychologiczny, bo bohater ma jakieś problemy z psychiką, a jego wrogowie jakby to wykorzystują i pogrywają z nim, można powiedzieć, że mają też wpływ na to jak Gautam zaczyna postrzegać otoczenie, prościej mówiąc - chcą z niego zrobić wariata wykorzystując jego przeżycia, emocje
fakt ścieżka dźwiękowa jest całkiem całkiem, zwłaszcza You are my love - mi również się podoba :D
eh, ta scena pod prysznicem jest bez wątpienia jedną z najlepszych, ładne plecki sobie zrobił, bicki też są super, do twarzy mu z nimi :) ciekawe kiedy pochwali się klatą :P

ocenił(a) film na 8
Asooran

Ha ha, tak, mógłby i klatę pokazać :) We wcześniejszych filmach nie miał się czym pochwalić stąd te kolejne warstwy koszul, koszulek i różnych innych wdzianek. Teraz to co innego, siłownia zrobiła swoje. Może w końcu doczekamy się Mahesha np w samych jeansach i to przodem ? :) No i czekam na filmy podobne do Nenokkadine.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones