PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31046}

100 dziewczyn i ja

100 Girls
6,1 18 956
ocen
6,1 10 1 18956
100 dziewczyn i ja
powrót do forum filmu 100 dziewczyn i ja

Emmanuelle Chriqui

ocenił(a) film na 7

Zakochałem się

ocenił(a) film na 7
powene

Zakochałem hahahahahaha chyba, zesrałeś a nie zakochałeś kobieta jak każda inna, każda ma dupę i cycki, włosy na głowie kobieta: Emmanuelle Chriqui to nic nadzwyczajnego to dziewczę przeciętnej urody nie wyróżniająca się niczym konkretnym z tłumu kobieta. Panie powene po nicku wniosku że, masz na imię Paweł. A to jeśli Ci się nie podoba jakie ktoś filmu ogląda to nie musisz na to zwracać uwagi, Tobie nikt tego nie każe oglądać gorsze chłamy widać oglądałeś, ale się nie wtrącam i nie angażuje do tego co oglądasz więc z łaski swojej zajmij się swoimi filmami a nie filmami innych.

ocenił(a) film na 7
Mawerka

Myślałem że każda kobieta ma przede wszystkim mózg, chyba jednak się myliłem Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
powene

Tak każda kobieta ma mózg, ale pisząc że, ją kochasz to raczej kierujesz się jej wyglądem zewnętrznym a nie pięknem wewnętrznym nie dlatego, bo jej nie znasz a to jaką przedstawia na ekranie to nie ona tylko rolę która, odgrywa. Więc tak na prawdę nie znasz jej ani tym bardziej nigdy, jej nie poznasz takiej jaka naprawdę jest ! Ciekawe czy Ty masz dziewczynę ??!! A jeśli tak czy wie o Twoich uczuciach do innych kobiet !

Mawerka

Skoro każda kobieta ma mózg, ty nie możesz być kobietą.

ocenił(a) film na 7
Mawerka


Zakochałem hahahahahaha chyba, zesrałeś a nie zakochałeś kobieta jak każda inna, każda ma dupę i cycki, włosy na głowie kobieta: Emmanuelle Chriqui to nic nadzwyczajnego to dziewczę przeciętnej urody nie wyróżniająca się niczym konkretnym z tłumu kobieta(powinno być kobiet). Panie powene po nicku wniosku że, masz na imię Paweł. A to jeśli Ci się nie podoba jakie ktoś filmu ogląda to nie musisz na to zwracać uwagi, Tobie nikt tego nie każe OGLĄDAĆ gorsze chłamy widać OGLĄDAŁEŚ, ale się nie wtrącam i nie angażuje do tego co OGLĄDASZ więc z łaski swojej zajmij się swoimi filmami a nie filmami innych.

Gramatyka is Dead

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones